(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/тимощук%20сергій%20володимирович-заступник%20начальника_jpg.jpg
Тимощук Сергій Володимирович
Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: "Архітектурно-будівельний сервіс", "Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації", "Вінницький інформаційний центр", "Вінницякартсервіс", "Муніципальна поліція", а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міська рада.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 3-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
04 квітня 2019

​ Шановний Сергій Володимирович! У Вашій відповіді № 01-102171/01-0010 від 02.11.2018. Ви написали, що знесення незаконно збудованих гаражів, розміщених у дворах будинків №21а по вул. М. Амосова, №29 по вул. Шевченка та №14 по провул. Наскрізному заплановано на 2019р. Пройшло вже 3 місяці у 2019р. але ніякіх конкретних дій по демонтажу цих незаконно побудованих гаражів не здійснюється. Прошу Вас надати конкретну відповідь - коли заплановано знесення даних гаражів.

  

Відповідь:
25 квітня 2019

​Виконавчими органами Вінницької міської ради опрацьовано Ваше звернення, що надійшло на адресу міської ради 4 квітня 2019 року, щодо знесення гаражів, розташованих  біля буд.21а по вул. Амосова,  буд №29 по вул. Шевченка та біля буд.№14 по пров. Наскрізному у м.Вінниці. За результатами  розгляду повідомляю наступне.         

Доводимо до Вашого відома, що 02.11.2018 Вам було надано відповідь стосовно порушених у Вашому зверненні питань. Відповідно до вказаної відповіді, за вказаними адресами розміщені два цегляні гаражі та одна тимчасова металева конструкція.

За інформацією, наданою департаментом архітектурно-будівельного контролю  міської ради, інспекцією ДАБК у Вінницькій області в 2011 році вживались заходи щодо притягнення забудовників до адміністративної відповідальності за самочинне виконання будівельних робіт: постанова №323 від 30.08.2011 року про накладення адміністративного стягнення відносно Рахімова Є.М.; постанова №356 від 05.09.2011 року про накладення адміністративного стягнення відносно Жука В.В.

Згідно з пунктом 8 частини 1 статті 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення, провадження в справі про адміністративні правопорушення не може бути розпочате в зв'язку з наявністю по тому самому факту щодо особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, постанови компетентного органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення.

Таким чином, в департаменті архітектурно-будівельного контролю відсутні повноваження, щодо повторного притягнення до адміністративної відповідальності власників зазначених гаражів.

Крім того, у вересні 2011 року Вінницькою міською радою було пред'явлено до суду позовні заяви про знесення зазначених самочинно збудованих гаражів за вказаними адресами. Ухвалами суду позовні заяви залишені без розгляду з врахуванням таких обставин: розміщені за вказаною адресою цегляні гаражі побудовані наприкінці 90-х - на початку 2000-х років; користувачами (забудовниками) гаражів є громадяни, які відносяться до категорії осіб, що потребують соціального захисту.

Рішенням Вінницького міського суду Вінницької області від 18.12.2017 року по справі №127/25643/17 за позовом Жука В.В. до Вінницької міської ради про визнання права власності на гараж, вирішено позов задовольнити, а також визнати за Жуком В.В. право власності на самочинно збудований гараж б/н по вул. Шевченко біля буд. №29 в м. Вінниці, загальною площею 15,2 кв. м. Рішення набуло законної сили.

Металевий гараж, розташований між цегляними гаражами, за результатами інвентаризації проведеної в 2011 році,  відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 01.09.2011 № 2071, перебуває на обліку МКП «АБС» як такий, що не має власника або власник якого невідомий.

Відповідно до інформації, наданої МКП «Архітектурно – будівельний сервіс, визначена металева конструкція для господарських потреб (гараж) була включена до переліку гаражів, які підлягатимуть демонтажу в 2019 році. Дата виконання робіт визначатиметься після проведення закупівлі послуг через систему електронних закупівель ProZorro, про що Вас повідомлено листом-відповіддю від 2 листопада 2018 року.

Враховуючи викладене, дата демонтування металевої конструкції для господарських потреб (гаражу) буде визначена після проведення закупівлі послуг через систему електронних закупівель ProZorro.

 

Вкладення