(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/laskavchuk.jpg
Ласкавчук Тетяна Василівна
Директор департаменту, Департамент кадрової політики

Вирішує питання кадрового менеджменту у виконавчих органах міської ради та підпорядкованих міській раді комунальних підприємствах та бюджетних установах.


Особистий прийом громадян:
1-а п'ятниця з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 15-00 до 16-00
0432 59-50-83 / 0432 59-53-71
Звернення:
26 березня 2019

​Вибачте написав запит по поводу роботи неправильно вказав ел. адресу. Звязку з купівлею квартири в житл компл Авалон цікавить робота завхоза в дитячому садочку біля будинку...розгляну інші пропозиції! Е досвід роботи з людьми, працював на керівних посадах різного напрямку, закінчив с/г інститут, 54роки звязку з переїздом на постійне проживання в М Вінниця шукаю роботу Буду вдячний за відповідь!

Відповідь:
22 квітня 2019

У відповідь на Ваше звернення щодо допомоги у працевлаштуванні повідомляю. Працівниками Департаменту кадрової політики міської ради з Вами було проведено співбесіду 19 квітня 2019 року, в ході якої було визначено Ваш освітньо-кваліфікаційний рівень, пріоритети фахових інтересів та наявність досвіду роботи, а також ознайомлено Вас з наявними вакансіями у виконавчих органах міської ради. Крім того, під час співбесіди Вам було доведено інформацію щодо відсутності вакантних посад у дошкільних навчальних закладах (за інформацією наданою департаментом освіти міської ради).

За результатами співбесіди Вашу анкету зараховано до бази кадрового резерву департаменту кадрової політики міської ради для майбутнього працевлаштування у комунальних підприємствах міста.

Крім того, Ви може самостійно відслідковувати наявні вакантні посади у виконавчих органах міської ради в засобах масової інформації («Вінницька газета») та на офіційному веб-сайті Вінницької міської ради (www.vmr.gov.ua, вкладка «Прозоре місто» - «Кадровий резерв та вакансії» - «Конкурси на заміщення вакантних посад у виконавчих органах міської ради»).

Дякую!

Вкладення