(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/laskavchuk.jpg
Ласкавчук Тетяна Василівна
Директор департаменту, Департамент кадрової політики

Вирішує питання кадрового менеджменту у виконавчих органах міської ради та підпорядкованих міській раді комунальних підприємствах та бюджетних установах.


Особистий прийом громадян:
1-а п'ятниця з 16-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 15-00 до 16-00
0432 59-50-83 / 0432 59-53-71
Звернення:
26 березня 2019

​Звертаюсь до вас з питанням допомоги працевлаштування звязку з купівлею житла в комплексі Авалон! Рядом будуется садочок можливо...е вакансія завхоз....або щось подібне! Вища освіта с/г інститут...працював на різних посадах від керівника шляхобулівельної дільниці 8років/ приватна/ , менеджером, управління курортами економіст з мат техн забезпечення, так і на інших роботах в основному повязана робота з людьми....е навики бажання працювати! 

Відповідь:
22 квітня 2019

У відповідь на Ваше звернення щодо допомоги у працевлаштуванні повідомляю. Працівниками Департаменту кадрової політики міської ради з Вами було проведено співбесіду 19 квітня 2019 року, в ході якої було визначено Ваш освітньо-кваліфікаційний рівень, пріоритети фахових інтересів та наявність досвіду роботи, а також ознайомлено Вас з наявними вакансіями у виконавчих органах міської ради. Крім того, під час співбесіди Вам було доведено інформацію щодо відсутності вакантних посад у дошкільних навчальних закладах (за інформацією наданою департаментом освіти міської ради).

За результатами співбесіди Вашу анкету зараховано до бази кадрового резерву департаменту кадрової політики міської ради для майбутнього працевлаштування у комунальних підприємствах міста.

Крім того, Ви може самостійно відслідковувати наявні вакантні посади у виконавчих органах міської ради в засобах масової інформації («Вінницька газета») та на офіційному веб-сайті Вінницької міської ради (www.vmr.gov.ua, вкладка «Прозоре місто» - «Кадровий резерв та вакансії» - «Конкурси на заміщення вакантних посад у виконавчих органах міської ради»).

Дякую!

Вкладення