(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0.jpg
Войткова Валентина Романівна
Директор департаменту, Департамент соціальної політики

Вирішує питання сфери соціального захисту населення, надання благодійної грошової допомоги.​


Особистий прийом громадян:
Вівторок з 9-00 до 12-00​
Кімната особистого прийому №1


Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 09-00 до 10-00
0432 50-43-50
Звернення:
06 березня 2019

 Доброго дня Валентина Романівна. Поздоровляю Вас і всіх співробітників - жінок з наступним св`ятом 8 березня. 

Жалію що не зміг з Вами поспілкуватися ( перша середа з 9 до 10) що до справи моєї Мами. Знаю Ви маєте великий опит роботи з Ветеранами та людьми пенсійного віку, інвалідами... 

Моя Мама не має фізичної сили прийти до Вас як колись у минулому. Вона вирішувала проблеми нашого городка 45 заводу у Гройсмана коли він був головою міста, і вирішувала а не зверталась. І з Петром Олексійовичем, коли він був депутатом від хутора Шевченка, вирішувала питання благоустрою побуту одинокого  учасника ВВ.війни та інваліда 2 групи, і вирішувала а не зверталась..... Все життя, все для людей.

Постанова №848, п7, 11 абзац не забороняє комісії прийняти рішення про субсидірування деяких категорій почесних та шановних громадян міста Вінниці якою є моя МАМА. Все залежить від рішення комісії, джерела фінансування місцеве (чи державне), люди або гроші ?    

                                                З повагою до Вас Килимчук Руслан Олександрович. 

                                                                                                                                       Вх. К-01-22384

                                                                                                                                       Від 1.04.2019р.   Директору департаменту Вінницької                                                                            

 міської ради                                                                                                                           

 Войтковій Валентині  Романівни

 від гр. Килимчук Марії Федорівни,

 м. Вінниця, Замостянський р-н.

 вул. Стрілецька - 39, кв17, т. 27-15-90

 

Звернення на перегляд рішення про відмову від 05.02.2019р. за №601-08-05-01

Прошу Вас переглянути рішення про відмову в наданні субсидії в сторону призначення субсидії з обставин: Мені 88 років. Ветеран труда, трудовий стаж 44 роки, працювала с 15 років до виходу на пенсію -  молокозавод мінниці, від учня до технолога цеху.

Нагороды: медалі та почесні знаки СРСР: не одноразовий переможець соц. соревнований, ударник соц. труда, міська книга пошани, міська дошка пошани, заводська дошка пошани,  почесні грамоти, цінні подарунки и т.д. – Була призначена максимальна пенсія за працю 132руб. (Квартплата за 2-х кімнатну квартиру тоді була 11руб.  -  1\12 частина пенсії -  або 8% від пенсії).

Учасник Великої  Вітчизняної Війни.

Інвалід 2 групи, рухаюсь тільки по хаті яка міститься на третьому поверху будинку. Допомогу та зв'язок з зовнішним миром здійснює сусідка з другого поверха  кВ. 13.

З  1-го жовтня  2017р. была призначена пенсія ХХХХ,грн. Квартплата за січень 2019р., при одному мешканці –ХХХХ грн., то є - дві треті пенсії, або 70% від пенсії.

Прописанi двоє синів 1955р.н. і 1962р.н. проживають с дружинами в республіках Комі і Татарстані з 1976р. і 1979р, тел. +7-ХХХ-ХХХ-ХХ-ХХ і +7-917-227-70-32 відповідно. Громадяни Радянського Союзу, потім Росії. Всі пенсіонери, окрім молодшого Руслана Олександровича – 57років. Приїжджають один раз в рік (можуть дозволити собі з обставин). Всі копії документів були передані  до комісії в повному складі.

До і в 2018р. субсидія і пільги були. В 2018р.  відібрали всю надану державою підтримку : пільги, бо велика пенсія; субсидію, бо мої діти, громадяни Росії,  більше 60 днів сукупно перебувають за кордоном. Тепер маю відмову в наданні субсидії згідно п.7 положення про порядок призначення житлових субсидій та перебування за кордоном сукупно> 60 днів = 70% квартплати від сучасної пенсії, що набагато > 8% квартплати від пенсії минулої….

 А як с приводу до мене? Чи мало зроблено для народу держави в моєму тоді працездатному стані,  або зараз не враховуються минулі заслуги? До кого ж тепер відносяться з розумінням, повагою та шануванням ?  На мій погляд мене як Людину комісія  залишила на останньому плані. Велика моральна біль. Не треба топити минуле. Залишаю за собою право зробити об'єктивні висновки Вашого рішення.

Сподіваюсь на Ваше розуміння даного питання і перегляд комісією до надання субсидії згідно заяви з 1.10.2018р.

 Громадянка України ____________________________ Килимчук Марія Федорівна

                                                                                                                       

                                                                                                                      Додання: 5 аркушів А4       

Відповідь:
25 березня 2019
На Ваше звернення, що надійшло на сайт директора департаменту соціальної політики  Валентини Войткової,  щодо відмови в призначенні житлової субсидії  повідомляємо наступне.

За вищезазначеною адресою Ви зареєстровані разом із  синами Килимчук О. О., 1955р.н., Килимчук Р. О., 1962р.н., та онуком Килимчук Б. Р., 1986р.н., які з Вами не проживають.

09.01.2019 року Ви звернулись до Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» «Старе місто» із заявою для переоформлення житлової субсидії на опалювальний період 2018р.-2019р., де зазначили факт проживання синів в Росії. До заяви додали довідки про фактичне місце синів а також з місця роботи.

Оскільки, серед зареєстрованих осіб, є такі, що фактично не проживають, Ваші документи були винесені на розгляд міської комісії з питань призначення та надання населенню житлових субсидій, соціальних допомог, пільг та розгляду інших соціальних питань відповідно до п. 9 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року  № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (далі Положення).

Порядок призначення житлової субсидії регулюється Положенням відповідно до якого «У разі коли у складі домогосподарства кількість фактично проживаючих зареєстрованих членів домогосподарства є меншою за кількість членів домогосподарства, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), за рішенням комісії соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування розраховуються на фактично проживаючих зареєстрованих за даною адресою членів домогосподарства. Рішення комісії в такому випадку приймається з урахуванням норм, зазначених в абзаці одинадцятому пункту 7 цього Положення.».
Згідно а.11 п.7 Положення «Житлову субсидію за рішенням комісії не може бути призначено у разі, коли у члена домогосподарства або у члена сім’ї особи із складу домогосподарства відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії, і такі особи перебували за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (крім випадку, зазначеного в абзаці четвертому пункту 7 цього Положення, а також якщо працездатні особи в період, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, документально підтвердили шляхом надання легалізованих в Україні документів набуття страхового стажу в інших країнах, з якими укладено договори про соціальне забезпечення, перелік яких розміщується на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики). До 60-денного періоду перебування за кордоном не включаються дні службового відрядження, лікування або навчання за кордоном, що підтверджується відповідними документами.

Приймаючи рішення міською комісією було уважно розглянуто Ваші документи та враховані зміни до чинного законодавства, які вище вказані. Оскільки серед наданих Вами документів відсутні довідки про набуття страхового стажу в період за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, комісією прийнято рішення (протокол № 6 від 05.02.2019 року) щодо відмови в призначенні житлової субсидії на Ваше домогосподарство з 01.10.2018 року. 

01.03.2019 року від Вас надійшла заява щодо повторного перегляду Ваших документів   на засіданні  міської комісії з питань призначення та надання населенню житлових субсидій, соціальних допомог, пільг та розгляду інших соціальних питань.

Враховуючи те, що Вами не було надано жодних підтверджуючих довідок щодо набуття страхового стажу, рішення комісії залишилось на попередньому рівні. Прийнято рішення щодо відмови в наданні житлової субсидії на Ваше домогосподарство (протокол № 12 від 12.03.2019р.).

Одночасно роз’яснюємо, що дане рішення може бути оскаржене Вами згідно ст. 17 Закону України « Про звернення громадян».

Вкладення