(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/66d35b93-9f88-4018-9196-02e974d4106f/1/P9333037954.jpg
Шафранська Людмила Анатоліївна
Начальник служби, Служба у справах дітей

Вирішує питання сфери захисту прав, свобод і законних інтересів неповнолітніх дітей.


Особистий прийом громадян:
2-га та 4-та п'ятниця з 12-00 до 13-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 12-00 до 13-00
3-а п'ятниця з 12-00 до 13-00
0432 67-13-73
Звернення:
05 березня 2019

​Доброго дня!

Велике прохання вплинути на ситуацію, яка залищає байдужими всіх посадових осіб у справах дітей селищної ради с.Райгород, та Немирівського району  Вінницької області. В данному селі по вул. Мічуріна 27, проживає малолітня дитина (хлопчик Ярослав 4 років) батьки прізвище яких Перепелиця не працюють, зловживають спиртними напоями,  піддаючи дитяче життя небезпеці. Дитина не відвідує дитячий садочок, так як немає відповідного сезоного одягу, хлопчик від народження не отримував щеплень та й напевно що лікарі не обстежували. Мати хлопчика має ще, двох доньок яких забрав на виховання попередній чоловік,  вона не приймає участі в їхньому виховані. Літом 2018 року у даних людей народилася ще одна дитина, яка народилася недоношеною та з фізичними вадами, через надмірне вживання алкоголю момою, хлопчик пролежав 4 місяці в Вінницькій дитячій обласній лікарні та помер. Після цього випадку цю родину взяли на облік як не благополучну, державні органи у справах дітей відвідують родину та ставлять відмітку задовільно аби не виникало зайвих запитань у області, та останнім часом батьки не пускають до дитини  навіть в присутності дільничого поліцейського. В будинку антисанітарія продукти харчування відсутні. Ця родина незаконно проживає в даному будинку не маючи на нього жодних документів, в поліції Немирівського району є заява на незаконне перебування у помешкані.  ПРОХАННЯ звернути уваги на дитя та вжити заходів для безпеки дитини.!!!!!


Відповідь:
26 березня 2019

На Вашу заяву від  05.03.2019 року щодо вжиття заходів по захисту прав та інтересів дитини Перепелиці Ярослава, який проживає у с. Райгород Немирівського району Вінницької області, батьки якого зловживають спиртними напоями,  повідомляємо наступне.

Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», компетенція Вінницької міської ради та її виконавчих органів поширюється лише на громадян, що проживають у місті Вінниці.

Оскільки  дитина Перепелиця Ярослав разом з батьками проживає  у  Немирівському районі Вінницької області, питання захисту прав та інтересів дитини не перебуває у компетенції Вінницької міської ради.

Для вирішення питання по суті  Вам необхідно звернутися до служби у справах дітей Немирівської районної державної адміністрації  Вінницької області або до служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації.

Додатково повідомляємо вас, що служба у справах дітей Вінницької міської ради  направила відповідного листа до служби у справах дітей Немирівської районної державної адміністрації, у якому просить вжити заходів впливу до батьків дитини Перепелиці Ярослава.

Вкладення