(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fce42f80-c467-48af-bf12-dd7d2d9d1a32/2/Парфілов.jpg
Парфілов Олег Михайлович
Начальник відділу, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Вирішує питання організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.


​Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
2-а середа з 09-00 до 10-00
0432 59-50-77
Звернення:
04 березня 2019

​Доброго ранку, біля нашого дому по вулиці Станіславського 24 постійно розпалюють мангал, від дому пару метрів до мангалу і десь два метри від мангалу стоїть подстанція а зверху над мангалом метрів 1,5 провода. Така ситуація вже надоїла, постійно в кімнаті дим і угар, цей мангал належить нашій голові дому яка нічого взагалі не робить і дозволяє палити всім "своїм" прикриваючись тим що це її мангал і на всілякі жалоби його убрати не реагує. Викликали поліцію бо це є порушенням громадського порядку, коли вони приїхали тільки розвели руками сказавши а що ми тут зробимо вони мають право палити це ж мангал, поліція спитала цих людей може якось зняти в інше місце його нащо вони відповіли що мангал забетонірован і знімати вони його не будуть. Будь ласка допоможіть чи скажіть куди можна звернутися по цьому питанню щоб надали допомогу тому що більше ніхто не реагує а це вже надоїло.

Відповідь:
28 березня 2019

Ваше звернення від 04.03.2019р. щодо розташування мангалу на прибудинковій території буд. №24 по вул.Станіславського в м.Вінниці опрацьовано виконавчими органами Вінницької міської ради.

Повідомляю, що працівниками комунального підприємства Вінницької міської ради «Муніципальна поліція» балансоутримувачу вищевказаного будинку – міському комунальному підприємству «УК «Київська» надано припис про демонтаж зазначеного мангалу.

Станом на сьогоднішній день вимога припису виконана у повному обсязі - мангал демонтовано.

Вкладення