(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
19 лютого 2019

    Шановна Ірина Володимирівна, щиро дякую Вам за своєчасну формально бюрократичну відписку знущального характеру, на моє  попереднє відкрите звернення  до Вас, на цьому сайті, від 21.01.2019 р.

     Мушу Вам зауважити що жодним чином як по телефону, так і письмово я не ставив питання щодо надання  пільг при оплаті адміністративного збору за оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, МОВА ЙШЛА  ТІЛЬКИ ПРО ВНУТРІШНІ АЙДІ картки для інвалідів і пенсіонерів.

      Відповідно до ч.2 ст. 19, ч.1,3 ст. 140 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

     В рамках процесів децентралізації пільги тепер встановлюються місцевими громадами, а надходження від оплати вартості адміністративних послуг спрямовуються до місцевих бюджетів, але Вашим багаточисельним підлеглим звичайно простіше написати безграмотну просторову, формально бюрократичну відписку, фактично НІ ПРО ЩО,  ніж на рівні міської Ради, вирішити питання по суті, а Вам те підписати.

      На Ваш особистий мейл,  я відправляв 28.11.2018 року заяву,  з додатками на двох аркушах. В телефонній розмові Ви обіцяли прикласти максимум зусиль для вирішення поставленого питання,  але нажаль навіть НЕ НАДАЛИ  письмової відповіді.  

     В державі Україна, є  більше 23 територіальних громади які ухвалили рішення про встановлення  вищезгаданих пільг, з них це– Одеса, Кропивницький, та інші. 

     Наше найкраще місто, в цьому питанні займає останнє місце, допускаю що це тому що Ви не бажаєте вирішувати ці питання як фахівець, з багаточисельними підлеглими, або з інших причин.  

     Зберігаю за собою можливість після Вашої відповіді, звернутись безпосередньо до Сергія  Моргунова, з наявною перепискою.

    Відповідь прошу письмово, згідно чинного законодавства.

Відповідь:
07 березня 2019
Розглянувши Ваше звернення від 19.02.2019 р., що надійшло на офіційний сайт Вінницької міської ради, стосовно надання пільг при оплаті адміністративного збору за оформлення паспорта громадянина України, повідомляємо наступне.

Відповідно до положення «Про паспорт громадянина України» затвердженого Постановою Верховної Ради України від 26.06.1992 р. № 2503-XII термін дії паспорта громадянина України, виготовленого у вигляді паспортної книжечки не обмежується.

Відповідно до постанови КМУ від 25.03.2015р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України» обмін паспорта здійснюється у разі:
  • зміни інформації, внесеної до паспорта (крім додаткової змінної інформації);
  • отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платника податків (РНОКПП) або повідомлення про відмову від прийняття зазначеного номера (за бажанням);
  • виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;
  • непридатності паспорта для подальшого використання;
  • якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулась в установленому законодавством порядку не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток;
  • наявності в особи паспорта зразка 1994 року (за бажанням).
Отже, обмін паспорта громадянина України зразка 1994 року здійснюється за бажанням громадян і запровадження пільг по оплаті адміністративного для певної категорії населення міста Вінниці може викликати справедливе обурення серед інших пільгових категорій населення.

Вкладення