(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
29 серпня 2013

​Добрий день, хочу поговорити з приводу зародження стихійного ринку на Квятека.
На вулиці Квятека(Чорнобиль), вище ринку Вишенька, біля Приватбанку та кіоску Наша Ряба утворилось скупчення людей які торгують на тротуарах. Найбільше їх спостерігається зранку та при гарній погоді. Тим не менш на протязі дня там весь час хтось є. Самі продавці не вірять що є вільні місця на базарах(або просто прикидуються, адже тут більше людей проходить). Щотижня їх стає все більше. Це дуже не гарно виглядає, особливо на фоні цивілізованого ринку Юність, розташованого за 100м. Інколи навіть важко пройти.Будь-ласка відправте своїх людей для розяснення, місць безкоштовної торгівлі і якщо треба які заходи буде застосовано, якщо вони так і далі будуть створювати цей стихійний базар.

Відповідь:
03 вересня 2013

Ваше звернення щодо скупчення людей з метою здійснення торгівельної діяльності (торгівлі з рук) у невстановлених для цього місцях, що відбувається по вул. Кв’ятека, біля Приватбанку та магазину «Наша Ряба», розглянуто фахівцями Департаменту адміністративних послуг, в зв’язку з чим, роз’яснюємо наступне.
Фахівцями  ДАП, Інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста, МКП «АБС», відділу контролю – здійснюється щоденний моніторинг даної місцевості згідно встановлених графіків із залученням працівників правоохоронних органів до повної ліквідації «стихійної торгівлі», яка являється порушенням встановлених норм чинного законодавства, що передбачено ст. 160 КУпАП.
Враховуючи вищевикладене, з правопорушниками проводяться роз’яснювальні роботи, щодо дотримання правил громадського порядку; інформування їх про альтернативне місце для продажу сільськогосподарської продукції у відповідних для цього місцях та систематичне складання протоколів про адміністративне правопорушення.
Також повідомляємо, що питання стосовно торгівлі з рук, постійно стоїть на контролі органів виконавчої влади і при виявленні правопорушення приймаються відповідні заходи щодо її ліквідації.​

Вкладення