(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%83%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%BE.jpg
Пересунько Михайло Михайлович
В.о. директора департаменту, Департамент самоврядного контролю

​Вирішує питання здійснення самоврядного контролю за використанням земель за призначенням, повноти надходжень коштів до бюджету міста від використання земельних ділянок та майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади, дотримання затвердженої містобудівної документації при забудові відповідних територій та розміщення об’єктів зовнішньої реклами, здійснення контролю за своєчасністю та повнотою нарахування та сплати місцевих податків та зборів.


Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-84
Звернення:
15 лютого 2019

Шановний Михайло Михайлович!

         Власники магазину «Артем» по пр. Коцюбинського, 20, Кобець Тарас Васильович та Кобець Павло Васильович використовують тротуар зі сторони проспекту як проїжджу частину. Щоденно та регулярно по тротуару зі сторони вул. Антоновича до магазину «Артем» та до меж моєї земельної ділянки по пр. Коцюбинського, 22 проїжджають вантажні буси, які псують покриття, наносять шкоду підземним комунікаціям (газові мережі, оптово-волоконний зв'язок, каналізація), заважають вільному пересуванню пішоходам, матерям з колясками, інвалідам на колясках та становлять загрозу для їх безпечного руху.

Іноді вантажні буси не вміщуючись між деревами (ростуть по центру тротуару) заїжджають на зелену зону і в дощову погоду виносять бруд за колесами.

Власники магазину «Артем» влаштували зі сторони вул. Антоновича незаконну парковку автомобілів, які перекривають тротуарну частину та наносять шкоду мощенню тротуарною плиткою.

На зауваження не реагують! Спілкуються, як каже депутат Кобець Тарас Васильович: «ви люди з провінції і нам не указ!» 

Це обурює мене та інших громадян!

На даний час реалізується інфраструктурний проект концепції реконструкції пр. Коцюбинського. Згідно з договором між мною та Міською радою я сплатив кошти та прийняв участь в соціально-економічному розвитку міста Вінниці і категорично проти такого відношення до моєї участі з боку Кобець Тараса Васильовича та Кобець Павла Васильовича!

Прошу припинити це свавілля, яке чинить ніхто інший, а депутат Вінницької обласної ради Кобець Тарас Васильович! 

Це неподобство твориться на протязі більше двох років. На зауваження – одні пусті обіцянки!

Прошу надати дозвіл за мої власні кошти встановити дорожні блокіратори (у вигляді бетонної напівсфери) на тротуарі зі сторони вул. Антоновича для унеможливлення заїзду на тротуари вантажних бусів, так як я турбуюсь за безпеку громадян, за благоустрій м. Вінниці, тим більш це знаходиться біля моєї земельної ділянки по пр. Коцюбинського, 22.

Прошу відреагувати на дані порушення.

(Фотодоказ додається).

З повагою, Федоров Г.Г.


Відповідь:
06 березня 2019

​Ваше звернення щодо облаштування бетонних півсфер для недопущення виїзду автотранспорту на пішохідний тротуар  біля ТЦ «Артем» по просп.Коцюбинського,20 було розглянуто в департаменті комунального господарства та благоустрою.

За інформацією КП «Муніципальна поліція» інформую, що розміщення автотранспорту на території міста Вінниці  регламентується вимогами п.15.10 «Стоянка забороняється»  Правил дорожнього руху України, а саме:  

-  на тротуарах (крім місць, позначених відповідними дорожніми знаками, встановленими з табличками).    

- на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м.   

Контроль за виконанням зазначених вимог Правил дорожнього руху України покладений  на  патрульну  поліцію Національної поліції України.           

Надання дозволу на облаштування бетонних півсфер для недопущення виїзду автотранспорту на пішохідний тротуар  за вищевказаною адресою не передбачено вимогами «Правил благоустрою території м. Вінниці».

Вкладення