(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/краєвський%20сергій%20станіславович%20-%20голова%20комітету%20по%20фізичній%20культурі%20і%20спорту_jpg.jpg
Краєвський Сергій Станіславович
Голова комітету, Комітет по фізичній культурі і спорту

Вирішує питання сфери фізичної культури і спорту.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 15-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 09-00 до 10-30
0432 59-52-93
Звернення:
01 лютого 2019

​В продовження проблеми залу у місті

Команда «ОКС-ШВСМ» виграла чемпіонат України

З 25 по 27 січня відбувався фінальний тур чемпіонату України з індорхокею. Змагання проходили одночасно у двох містах.

Місця з 7-го по 12-е розігрувалися у Коростені (Житомирська область). А найкращі команди розігрували медалі у Літині. Чому не у Вінниці? Бо нашому обласному центрі бракує стандартного залу для індорхокею. Розмови про побудову сучасного спорткомплексу для ігрових видів спорту точаться роками, а «віз і нині там».

Центральним в турі був поєдинок між лідером «ОКС-ШВСМ» (тренер – Павло Мазур) і його найближчим переслідувачем «ШВСМ-Олімпією» (тренер – Микола Касянчук). Це вінницьке дербі завершилося із рахунком 2:2, що дало можливість цим командам посісти відповідно перше і друге місця. Окрім того, «ОКС-ШВСМ», який вчергове захистив чемпіонський титул, здобув путівку до Кубку європейських чемпіонів!

Команда «ОКС-ШВСМ» виграла чемпіонат України

Бронзові нагороди виборов ще один колектив Вінницької області – «Олімпія-Авангард». Наступні місця посіли «ШВСМ-Старт» (Бердичівський район), «Барса» (Шостка) і збірна Черкаської області.

Були нагороджені найсильніші гравці чемпіонату України. Всі вони – вінничани! Кращим воротарем став Роман Блудов («ОКС-ШВСМ»), кращим нападником – Віталій Калінчук («ШВСМ-Олімпія»), кращим гравцем – Юрій Мороз («ОКС-ШВСМ»).


Відповідь:
26 лютого 2019

Комітет по фізичній культурі і спорту, за дорученням міського голови, розглянув Ваше звернення щодо будівництва Палацу спорту.

Як Вас уже було повідомлено, будівництво багатофункціонального Палацу спорту було передбачено програмою капітального будівництва на 2018 рік.

Але, на жаль, вартість будівництва перевищує можливості міського, обласного та державного бюджету.

Зважаючи на вищевикладене, прийнято рішення щодо проведення реконструкції спортивного комплексу по вул.А.Янгеля,48. Дану реконструкцію розпочато наприкінці 2018 року.

Тому, розуміючи важливість будівництва Палацу спорту для громади міста,  міською радою на перспективу будуть вживатись заходи з пошуку інвесторів або інших джерел фінансування.

Вдячні Вам за активну громадянську позицію.

Вкладення