(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/тимощук%20сергій%20володимирович-заступник%20начальника_jpg.jpg
Тимощук Сергій Володимирович
Заступник міського голови, уповноважений міського голови з питань управління якістю, протидії корупційним загрозам та інформаційної безпеки, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

Вирішує питання правової політики, контролює законність проведення зборів, мітингів, координує роботу виконавчого комітету міської ради, її виконавчих органів з міськими комунальними підприємствами: "Архітектурно-будівельний сервіс", "Вінницьке міське бюро технічної інвентаризації", "Вінницький інформаційний центр", "Муніципальна поліція", а також засобами масової інформації, засновником яких є Вінницька міська рада.

Особистий прийом громадян:
1-й та 4-й понеділок з 11-00 до 13-00
2-й та 3-й понеділок з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
01 лютого 2019

​Доброго дня! Дякую за відповідь! Але проблема залишається. Нагадую , що ми  мешканці будинку, що по вул. Ак Янгеля 64, не чули про громадські слухання. Але, Бог з ними. З вашої відповіді ми розуміємо , що якимось чином  отриманий дозвіл дає право на відкриття офісу магазину промислової групи. ПИТАННЯ! ТО чому там продуктовий магазин зі спиртними напоями?В самому першому зверненні ми писали , що не проти бізнесу в нашому магазині,але не такого. Дякую за відповідь , яка би дала змогу не відволікатися ні Вам, ні мені від прямих обов язків(Вам робити наше місто европейським , мені чесно і сумлінно прцювати і платити налоги)!

Відповідь:
20 лютого 2019

Ваше звернення щодо надання роз'яснення  стосовно  відкриття магазину промислової групи  «Антошка», розташованого по вул. Академіка Янгеля, 64 у м. Вінниця, розглянуто виконавчими органами міської ради, в зв'язку з чим повідомляємо наступне.

Оскільки торгове приміщення магазину «Антошка» виведене з житлового фонду, з метою комерційного використання, проведення додаткових громадських слухань з мешканцями будинку стосовно використання даного приміщення в комерційних цілях нормами чинного законодавства не передбачено. Підприємницька діяльність в даному закладі здійснюється  на підставі всіх необхідних дозвільних документів.

Варто зазначити, що у відповідності до приписів ст. 319 Цивільного кодексу України, власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд. У відповідності до ч.1 ст.43, ст. 44 Господарського кодексу України, підприємці мають право без обмежень самостійно здійснювати будь-яку підприємницьку діяльність, яку не заборонено законом.

Вкладення