(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/ivanovii.jpg
Іванов Ігор Іванович
Начальник відділу, Відділ по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

​Вирішує питання підвищення рівня самоорганізації населення багатоквартирних житлових будинків та забезпечення розвитку ОСББ, підвищення рівня обізнаності населення щодо створення та засад діяльності ОСББ, формування місцевих програм щодо створення та розвитку ОСББ, забезпечення сприяння ініціативним групам власників квартир та нежитлових приміщень у вирішенні питань, пов'язаних із створенням ОСББ, забезпечення взаємодії Вінницької міської ради з  ОСББ, ініціативними групами по створенню ОСББ, участь у роботі установчих зборів по створенню ОСББ шляхом забезпечення належного представника від Вінницької міської ради, підготовка проектів розпорядчих актів міської ради, її виконавчих органів і міського голови, в т.ч. нормативного характеру.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:
2-й четвер з 09-00 до 10-00
2-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432  59-51-81

 

Звернення:
31 січня 2019

Шановний Ігорю Івановичу!

 

Від імені співвласників житлового будинку №13 по вул. Ващука звертаюсь до Вас з проханням допомогти у вирішенні наступної ситуації:

На сьогоднішній день ОСББ «АКСІОС» перебуває на етапі укладення договору на постачання електричної енергії місць загального користування з Вінницькими МЕМ. Одним з документів який є необхідним для укладення договору є довідка про відсутність заборгованості за спожиту електричну енергію. На даний час з усього пакету документів нам не вистачає лише вищевказаної довідки.

На жаль МКП «Управляюча компанія «Житло Гарант» (МКП «ЖЕК-12»), яке обслуговувало наш будинок до створення ОСББ, відмовляється видати нам таку довідку та говорить про якусь заборгованість. Після створення ми об'єднання ми не приймали жодних заборгованостей, а тому дії «Управляюча компанія «Житло Гарант» вважаємо незаконними та такими, що не дають нам можливість самостійно вести свою господарську діяльність.

На підставі вищенаведеного просимо Вас допомогти у питанні видачі довідки про відсутність заборгованості за спожиту електричну енергію, яка має бути видана «Управляючою компанією «Житло Гарант».

Також прошу Вас провести роз'яснювальну роботу з «Управляючою компанією «Житло Гарант» щодо припинення перешкоджання ведення самостійної діяльності об'єднанням співвласників.

Очікуємо на позитивне вирішення зазначеного питання.

З повагою,

Голова правління ОСББ                                                                                Назаренко О.П.

 


Відповідь:
19 лютого 2019

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення за дорученням міського голови щодо видачі МКП «Управляюча компанія «Житло-Гарант»» довідки про відсутність заборгованості за спожиту електричну енергію мешканцями житлового будинку № 13 по вул. М. Ващука, в межах компетенції розглянуто.

Відповідно до вимог чинної нормативно-правової бази новостворене ОСББ не несе відповідальність за попередні заборгованості до його створення за спожиті комунальні послуги співвласників будинку.

Проте, за інформацією адміністрації управляючої компанії, станом на 01.01.2019р. заборгованість співвласників будинку перед управляючою компанією за спожиту електричну енергію на освітлення місць загального користування складає 3,391 тис. грн., яка була зазначена у відповідному листі від 29.01.2019р. № 30 та надано Вам особисто.

Звертаю Вашу увагу, що дана заборгованість не є заборгованістю новоствореного ОСББ і не впливає на подальшу діяльність ОСББ та не перешкоджає заключенню нових договорів з надавачами послуг.

 

Вкладення