(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Кудлаєнко Сергій Володимирович
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.

Особистий прийом громадян:
2-а та 4-а п’ятниця з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
21 серпня 2013

​Доброго дня. Сергій Володимирович, вчора бачив Ваш виступ стосовно торгівлі і облаштування торгових точок, цілком з Вами погоджуюсь і підтримую в цьому питанні. Останнім часом, ситуація на залізничному вокзалі виходить за рамки допустимого... З кожним днем все більше людей торгують просто перед вокзалом разом з міліціонерами. Вже не зрозуміло хто тим молоком торгує? Кругом бруд і смрад, пройти нормально до вокзалу неможливо. Адже це перше, що бачить людина яка приїзджає. Будь ласка, посприяйте у вирішенні даної проблеми.


Відповідь:
10 вересня 2013

Ваше звернення стосовно неправомірної торгівлі на території прилеглій до залізничного вокзалу, ринків «Привокзальний-1» та «Привокзальний-2», опрацьоване фахівцями департаменту адміністративних послуг, в зв’язку з чим, надаємо наступні роз’яснення.
Згідно доручення міського голови з метою ліквідації стихійної торгівлі на території прилеглій до залізничного вокзалу та на території міста в цілому, працівниками  виконавчого комітету міської ради з залученням правоохоронних органів здійснюється  чергування на вищевказаних територіях з 5-30 ранку щодня.
Крім того, задля реалізації покладених на Департамент завдань, на території ринків «Привокзальний-1» та «Привокзальний-2» відведені спеціалізовані торгівельні площі для осіб, що здійснюють торгівлю власно вирощеною сільськогосподарською продукцією на пільгових умовах.
Повідомляємо також, що з метою вирішення наявних проблем, досягнуто згоди з керівництвом правоохоронних органів в питанні взаємодії з працівниками виконавчих органів міської ради в частині заходів по ліквідації неправомірної торгівлі.
Дане питання стоїть на контролі виконавчих органів міської ради та правоохоронних органів міста тому робота в даному напрямку буде продовжена до моменту повної ліквідації стихійної торгівлі.

Вкладення