(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/краєвський%20сергій%20станіславович%20-%20голова%20комітету%20по%20фізичній%20культурі%20і%20спорту_jpg.jpg
Краєвський Сергій Станіславович
Голова комітету, Комітет по фізичній культурі і спорту

Вирішує питання сфери фізичної культури і спорту.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 15-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 09-00 до 10-30
0432 59-52-93
Звернення:
15 січня 2019

​ З джерел у Києві стало відомо, що Вінниця відмовилась від будівництва палацу спорту, частина коштів на який виділялась "з центру" На сьогодні ми маємо пять (!!!) команди "ігровиків"- чемпіонів та призерів у найвищих лігах і десяток команд у нижчих лігах ( найбільше з міст відповідного рівня ), натомість залишаємось єдиним обласним центром без належної ігрової зали. Це далеко не європейський підхід і ремонт спорткомплексу на Янгеля  не вирішить проблему (не міжнародний рівень). У мість відсутня сучасна концертна зала. Будівництво палацу на довгі роки закрило би ці питання. Прошу дати аргументовану відповідь - чому (наприклад) Рівному і Хмельницькому треба - там процес пішов, хоча є достатня кількість сучасних залів (дивлюсь трансляції ), а Вінниця і так "комфортна".... Жодного залу, басейну (крім дитячих), жодного футбольного поля для майстрів. Мені соромно, коли я чую відгуки гравців команд з інших міст на турах у Вінниці

Відповідь:
13 лютого 2019

​Комітет по фізичній культурі і спорту розглянув Ваше звернення щодо будівництва Палацу спорту.

Як Вас уже було повідомлено, будівництво багатофункціонального Палацу спорту було передбачено програмою капітального будівництва на 2018 рік.

Але, на жаль, вартість будівництва перевищує можливості міського, обласного та державного бюджету.

Зважаючи на вищевикладене, прийнято рішення щодо проведення реконструкції спортивного комплексу по вул.А.Янгеля,48. Дану реконструкцію розпочато наприкінці 2018 року.

Тому, розуміючи важливість будівництва Палацу спорту для громади міста,  міською радою на перспективу будуть вживатись заходи з пошуку інвесторів або інших джерел фінансування.

Вдячні Вам за активну громадянську позицію.

Вкладення