(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/12ac7e4e-109c-47fa-9b39-f99f82222600/3/IMG_6203.jpg
Рекута Олександр Сергійович
Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста, Вінницька міська рада

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 14-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
07 грудня 2018

​                Шановний Олександр Сергійович

Звертаються до Вас мешканці буд 24 по вул. В. Антоновича. З відповіді на наше звернення міському голові,  яку надав Департамент Архітектурного будівельного контролю, нам стало відомо що замовнику містобудування видано містобудівні умови та обмеження  √ 89 від 20.07.2018р. на будівництво нового торгового центру по просп. Коцюбинського 22.  Тому просимо Вас надати нам роз'яснення на декілька наших запитань: 1) як замовнику надались містобудівні умови та обмеження без проведення громадських слухань якщо і замовник надав протокол слухань то це підробка, тому що ніяких слухань не було 2) як погодили проїзд до будівництва а в подальшому і до торгового центру пішохідною доріжкою яку ми за власні кошти заасвальтували і по якій катаються дітки на велосипедах, самокатах,  яка проходить в притул між двома будинками і на яку виходять вікна квартир. Житловий багатоквартирний  Буд √24 по вул. В. Антоновича в притул до якого дозволили проїзд офіційно і реально знаходиться в аварійному стані тому коли тут почне проїзжати вантажна техніка це небезпека і загроза життю і здоров'ю мешканців нашого будинку і всім прохожим . 3)  чому парко місця торгового центру запроектовано з двору і в дворі багатоквартирного житлового будинку за прибирання якого ми платимо і в якому знаходиться дитячий ігровий майданчик, де завжди граються багато  дітей.

Олександр Сергійович не вже будівництво торгового центру вважливіже за життя і здоров'я людей. 

Ми мешканці не заперечуємо будівництву но щоб це пробились за усіма ннормами і правилами і не становило загрозу життю і здоров'ю людей.  

Олександр Сергійович ми надіємось що ви нам допоможете в вирішенні даної ситуації. Дякуємо

Відповідь:
04 січня 2019
На ваше звернення від 10.12.2018р. № Х-05-134841, щодо будівництва по просп. Коцюбинського, 22, повідомляю наступне.

Забудовнику було надано вихідні дані містобудівні умови та обмеження (далі - МУіО) на проектування об'єкту архітектури в межах власної земельної ділянки. Використання прибудинкової території для обслуговування при будівництві зазначеного закладу, містобудівними умовами не передбачено.

Вказаними вище МУіО передбачено влаштування автостоянки в межах земельної ділянки яка перебуває у власності замовника будівництва.
Виходом на місце працівниками департаменту архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради було встановлено, що суб'єкт містобудування на період виконання будівельних робіт встановив паркан на підставі дозволу №414 виданий департаментом міського господарства Вінницької міської ради від 23.10.2018 року.

Інформую, що Законом України «Про дорожній рух» визначено правові та соціальні основи дорожнього руху з метою захисту життя та здоров'я громадян, створення безпечних і комфортних умов для учасників руху та охорони навколишнього природного середовища. Крім того, управлінням патрульної поліції у Вінницькій області постійно здійснюється контроль за дотриманням Правил дорожнього руху України.

Разом з тим інформую, що схема руху транспортних засобів до об'єкту будівництва по просп. Коцюбинського, 22 суб'єктом містобудування погоджена з відділом безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Вінницький області ДПП.

Вкладення