(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/12ac7e4e-109c-47fa-9b39-f99f82222600/3/IMG_6203.jpg
Рекута Олександр Сергійович
Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста, Вінницька міська рада

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 14-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
05 грудня 2018

​Добрий день, Олександре Сергійовичу! Пишу Вам з приводу недоліків реконструкції вулиці Замостянської (50-річчя Перемоги). Справа в тім, що за проектом було усунено автомобільний переїзд на перетині з вулицею героїв Крут. Як зрозуміло з встановлених знаків, тепер це суто пішохідний перехід. Але, зважаючи на брак культури водія та роботи поліції, я дуже часто стаю свідком проїзду там автомобілів, ширина переходів нажаль дозволяє це робити. Враховуючи сказане, - якщо все ж таки планується там автомобільний переїзд, чи можливо його зробити схожим на переїзд по Порика-Космонавтів, тому як сліди від гуми і сама пішохідна плитка довго таких знущань не витримає. Якщо ні, можливо слід поставити там металевий обмежувач, що не заважатиме пішоходам та унеможливить проїзд автомобілів. Дякую за розуміння.

Відповідь:
21 грудня 2018
Департаментом архітектури та містобудування опрацьовано Ваше звернення від 05.12.2018 р. щодо недоліків реконструкції вулиці Замостянської, а саме перехід (переїзд) на перетині з вулицею героїв Крут, в межах повноважень повідомляємо наступне.

Наразі структурним підрозділом КП «Інститут розвитку міста» - «Агенцією просторового розвитку» – виконується корегування проекту реконструкції вул. Замостянської (від вул. Стрілецької до проспекту Коцюбинського) в м. Вінниці, яким передбачено влаштування стовпчиків для обмеження заїзду автомобілів.

Додаток на 1 арк. (надіслано на електронну пошту)

Вкладення