(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
02 грудня 2018

​Доброго дня.

Вул.М.Шимка22.

По закладу "Бочка":   обіцянки про виготовлення документації на витяжку готують всіх більше пів-року. Як вплинути  на заклад?

27 листопада викликали поліцію, так як відбувалася галаслива чергова гулянка, склали протокол. Були присутні мешканці семи квартир. Але що далі?

Розмови не дають ефекту, приписи не виконуються та і документів на землю також немає, хіба це мало?

Підкажіть як закрити цю пивну.

Відповідь:
29 грудня 2018
Ваше  звернення щодо припинення діяльності суб’єкта господарювання, що здійснює свою діяльність в закладі «Бочка», що розташований по
вул. М. Шимка, 22/51 у м. Вінниця розглянуто департаментом адміністративних послуг, в зв'язку з чим інформуємо про наступне.

Беручи до уваги те, що суб’єкт господарювання, вказаний у листі, не відноситься до комунального сектора економіки, у Вінницької міської ради та її виконавчого комітету, на жаль, відсутні правові підстави для обмеження господарюючого суб’єкта у здійсненні певних видів діяльності.

В той же час, з приводу фактів порушення тиші та громадського порядку інформуємо, що пунктом 3 статті 23 Закону України «Про Національну поліцію» визначено, що поліція вживає заходів та припиняє виявлені кримінальні та адміністративні правопорушення. Відтак, виконавчими органами Вінницької міської ради направлено лист на адресу Вінницького відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області з проханням посилити патрулювання на території закладу «Бочка».

З огляду на вищевикладене, стосовно фактів порушення тиші та громадського спокою, пов'язаних з роботою даного закладу, рекомендуємо Вам звертатись безпосередньо до правоохоронних органів.

Додатково повідомляємо наступне, відповідно до ч. 2 ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» встановлено, що не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті (в межах компетенції виконавчих органів міської ради).

Вкладення