(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
22 листопада 2018

​Здравствуйте. Обращался к вам 8 дней назад по поводу ужасно плохого отопления в доме 105 по ул.Келецкая. Реакции всё нет и нет. Вот уже на улице минус, а через неделю будет минус 9. В квартире холодно, приходится постоянно держать включенным обогреватель. Надеюсь все же, что рано или поздно мое обращение будет рассмотрено и в квартирах будет тепло.

Відповідь:
13 грудня 2018

Ваші звернення щодо якості послуги з централізованого опалення опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.    

По суті звернення повідомляємо наступне.

За інформацією КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», фахівцями теплопостачального підприємства спільно з представниками експлуатуючої організації МКП «УК «Житло-Гарант» проведено обстеження теплового обладнання та технічного стану системи централізованого опалення.

В результаті обстеження, вказаними підприємствами виконано пусконалагоджувальні роботи системи централізованого опалення зазначеного в зверненні житлового будинку та вжито заходів з ліквідації витоків теплоносія з зовнішньої мережі теплопостачання. Після виконання зазначених заходів забезпечено надання послуги з централізованого опалення до вищезазначеного житлового будинку у відповідності до встановлених температурних та гідравлічних режимів.

Вкладення