(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
21 листопада 2018

​мешканці буд. 3 , пр..Юності, звертаються  до вас з вимогою включити опалення стояків в квартирах  4 підїзду, відрахувати вартість послуг з опалення 4  підїзду за 10 років, так як послуга не надається. і в подальшому не нараховувати вартість послуг з опалення нежитлових приміщень(підїзд №4). Також ми вимагаємо не знімати плату за стоки з мешканців 4 підїзду, так як всі стоки ідуть до нас в  підвал а не в мережу. Заявка на ремонт труб і каналізіціїї знаходиться в міськраді з червня місяця.

22.11.2.18 р. прийшов непонятний хлопець і почав скандалити з мешканцями 4 підїзду замість того , щоб поремонтуати тепло в підїзді і стояках. До яких пір це буде продовжуватися

Відповідь:
18 грудня 2018
Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо відсутності послуги з централізованого опалення в 4-му підїзді будинку      № 3 по просп. Юності, розглянуто.

В ході опрацювання звернення працівниками МКП «УК «Територія Комфорту» виконано налагоджувальні роботи внутрішньобудинкової системи теплопостачання.

За результатом виконання вказаних робіт послугу відновлено.
За інформацією МКП «УК «Територія Комфорту» внутрішньобудинкова мережа каналізації знаходиться в задовільному технічному стані, витоків з неї не спостерігається.

Вкладення