(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
20 листопада 2018

​Доброго дня! По вул. Келецька 113 кв. 84 опалення в кутовій кімнаті майже відсутнє. При зверненні в ЖЕК відповідь "все добре, звертайтесь до старшого по будинку, він підкручує опалення, тому що лічильник в вас на будинок". При зверненні до старшого по будинку, а саме вчора 19.11.2018, він сказав, що ввімкнув на повну, на вході температура була 66,5 градусів, на виході 33,2 градуси. Але в одній кімнаті температура вчора була 15 градусів.  В кімнаті знаходиться маленька дитина, тому є необхідність вмикати обігрівач, щоб дитина не змерзла. А якщо ми платимо за опалення, якого немає, ще маємо платити за світло яке накручує обігрівач, а це все не маленькі кошти. Що буде коли на вулиці буде -10... а ще більше? Та хто це все має оплочувати??? Чому якщо подана заявка в ЖЕК не прийдуть і не складуть акт для перерахунку? Прохання як можно швидше відреагувати на звернення.

Відповідь:
17 грудня 2018
Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо незадовільної якості послуги з централізованого опалення в кв. № 84 будинку № 113 по вул. Келецькій, розглянуто.

За інформацією КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», фахівцями теплопостачального підприємства вжито заходів з ліквідації витоків теплоносія з зовнішньої мережі теплопостачання.

Після виконання зазначених заходів, забезпечено надання послуги з централізованого опалення до вищезазначеного житлового будинку у відповідності до встановлених температурних та гідравлічних режимів.

В телефонній розмові працівника департаменту з Вами, інформацію підтверджено.

Вкладення