(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
14 листопада 2018

​Здравствуйте.  Келецкая 105. Уже две недели батареи в квартире еле теплые. Больше недели как приходится дома ходить в свитерах и зимних брюках, в которых  на улице ходим. У всех насморк. Маленький ребенок, полтора года, все время простужен. При обращении в Винтеплоенерго получаешь ответ типа - "у нас все хорошо, тепло мы поставляем в полном объеме, проблемы у вашего дома".

Но почему-то в прошлом году, когда был другой поставщик тепла, тепло подавалось исправно, а сейчас мерзнем.

А ЧТО БУДЕТ, КОГДА ТЕМПЕРАТУРА НА УЛИЦЕ БУДЕТ МИНУСОВАЯ???

Відповідь:
13 грудня 2018

​Ваші звернення щодо якості послуги з централізованого опалення опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.    

По суті звернення повідомляємо наступне.

За інформацією КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», фахівцями теплопостачального підприємства спільно з представниками експлуатуючої організації МКП «УК «Житло-Гарант» проведено обстеження теплового обладнання та технічного стану системи централізованого опалення.

В результаті обстеження, вказаними підприємствами виконано пусконалагоджувальні роботи системи централізованого опалення зазначеного в зверненні житлового будинку та вжито заходів з ліквідації витоків теплоносія з зовнішньої мережі теплопостачання. Після виконання зазначених заходів забезпечено надання послуги з централізованого опалення до вищезазначеного житлового будинку у відповідності до встановлених температурних та гідравлічних режимів.

Вкладення