(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
14 листопада 2018

Доброго дня! Вибачте що турбую но уже терпіння не вистачає терпіти це:батареї майже холодні,хоч голим задом (вибачте за це) можна лежати цілу ніч і нічого не відчуєш,а тепер коли така погода ,а тепла як не було так і немає,за що платити??за холодні батареї?? Я буваю в домі на Грушевського(спутнік) там в під*їзді жаріще,я вже не кажу за квартирах,я би не відказався від такого тепла ,що там в під*їзді.

 Такі батареї не тільки у мене,а всьому будинку,відріжте нам цю батарею,тоді буду знати що далі робити і чим обігріти кімнату…ми думаємо,що всім начхати на нас людей,таке складається враження.

 Вибачте що турбую і просимо допомогти в цій проблемі

Відповідь:
07 грудня 2018

За дорученням міського голови Моргунова С. А., Ваше звернення щодо відсутності послуги з централізованого опалення, опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.    

По суті звернення повідомляємо наступне.

За інформацією КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», фахівцями теплопостачального підприємства спільно з представниками МКП «УК «Київська» проведено обстеження системи централізованого опалення будинку №53 по вул. Айвазовсього. За результатами обстеження встановлено, що температурні та гідравлічні параметри опалення в індивідуальному тепловому пункті та на вводі в житловий будинок відповідають режиму роботи котельні та забезпечують мешканців житлового будинку за вищезазначеною адресою якісною послугою з централізованого опалення.

На даний час послуга з централізованого опалення до вищезазначеного житлового будинку надається у відповідності до норм чинних нормативних документів.

Вкладення