(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/мисловська%20аліса%20олександрівна_jpg.jpg
Мисловська Аліса Олександрівна
Директор департаменту, Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю

Вирішує питання забезпечення інформованості членів територіальної громади і зовнішніх аудиторій через ЗМІ й інші канали масових комунікацій про цілі та результати роботи Вінницької міської ради.​


Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 17-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 17-00 до 18-00
0432 59-53-10
Звернення:
14 листопада 2018

​Доброго ранку! Я проживаю в гуртожитку по вулиці Станіславського, 24. Для Вас є чудови репортаж, "як вижити в умовах гуртожитку?". Нас постіно затоплює зверху, постійна сирість. Для "галочки" представники "ЖЕКу" оглянули територію і на тому все. В мене дитина хворіє на астму. А таких, як я безліч. Але в таких умовах і здорова людина захворіє. В мене немає можливості вкладати постійно свої кошти на ремонти і благоустрій місць загального користування!? Підскажіть, будь ласка, що можете запропонувати, куди мені звернутись? В мене відчай? Як жити далі? Від кого можна отримати підтримку?

Відповідь:
03 грудня 2018

Ваше звернення за дорученням міського голови щодо затікання у місцях загального користування гуртожитку №24 по вул.Станіславського, розглянуто.

За інформацією адміністрації МКП «Управляюча компанія «Київська»», виконано роботи по заміні мережі каналізації та частковій заміні сантехнічного обладнання на третьому поверсі.

За результатом виконання вказаних робіт, усунуто причину затікання у місцях загального користування на другому поверсі вищевказаного гуртожитку.

Вкладення