(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
12 листопада 2018

​Шановний Сергій Петрович! За адресою вул. Князів Коріатовичів , 168 критична ситуація по подачі гарячого водопостачання . З початку жовтня з крану тече холодна вода. Пояснюють проривом. На чисельні звернення до Теплоенерго, з проханням усунути прорив  відповіді по строкам усунення несправності  немає. В платіжках за жовтень, незважаючи на відсутність послуги нарахована сума в повному обсязі. Прохання втрутитись в ситуацію. Дякую.

Відповідь:
05 грудня 2018

Ваше звернення щодо відсутності послуги з централізованого гарячого водопостачання, опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.    

По суті звернення повідомляємо наступне.

За інформацією КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», фахівцями теплопостачального підприємства вжито заходів з ліквідації витоку теплоносія та ремонту зовнішніх мереж централізованого гарячого водопостачання.

За результатами виконання зазначених робіт теплопостачальним підприємством забезпечено надання якісної послуги з централізованого гарячого водопостачання.    

Також зазначаємо, що проведення перерахунку розміру плати споживачам за надання послуги з централізованого гарячого водопостачання  в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниженої якості, здійснюється на підставі акту-претензії, підписаного споживачем та представником виконавця КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», як це передбачено Постановою КМУ від 21 липня 2005р. №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення».

Вкладення