(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/луценко%20наталія%20дмитрівна%20начальник%20управління_jpg.jpg
Луценко Наталія Дмитрівна
Директор департаменту, Департамент фінансів

Вирішує питання здійснення організаційно-функціональних повноважень у фінансовій сфері,  формування та виконання бюджету.


Особистий прийом громадян:
​1-а та 3-я п’ятниця​ з 9-00 до 10-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
2-й четвер з 09-00 до 10-00
4-й четвер з 09-00 до 10-00
0432 59-50-10
Звернення:
01 листопада 2018

ЗВЕРНЕННЯ

про неотримання централізованого опалення власниками квартир та безпідставне нарахування останнім суми сплати та перерахування юридичним особам бюджетних коштів (субсидій) за послуги, яка ненадана за жовтень п.р.

            Звертаємо Вашу увагу, що  мешканці та власники квартир будинку №44               по вул. Стеценко (9-ти поверховий будинок, 1-й під'їзд) потерпають від шкоди                   з боку балансоутримувача цього будинку ТОВ "Житлово-Експлуатаційне Об'єднання" та  КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго". Як були холодні на дотик так й залишаються батареї та труби по двом стоякам подачі-обратки централізованого опалення.  

Так, не забезпечуються централізованим опаленням на кожному поверсі      9-ти поверхового будинку, а саме:  кухня 9 кв.м.  та  дитяча спальня  11 кв.м., разом 20 кв.м. Крім того, у підвалі 1-го під'їзду має місце свищ у трубах, гаряча вода поступово затоплює приміщення підвалу, чим створює аварійну ситуацію для мешканців будинку.

Зазначаємо,  що посадові особи зазначених вище товариства                                 та підприємства інформовані про даний факт, проте, не організували свою діяльність відповідно до приписів Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Правил надання послуг з централізованого опалення, затверджених Постановою КМУ від 21 липня 2005 року №630 тощо.  

П Р О С И М О:

Вашого особистого втручання у розв'язання проблеми щодо незабезпечення централізованим опаленням квартир №№ 36, 32, 28, 24, 20, 16, 12, 8, 4  будинку                № 44 по вулиці Стеценко. За ненадані послуги безпідставно будуть стягуватися кошти з мешканців квартир та незаконно будуть перераховуватися бюджетні кошти (субсидія) на рахунки  ТОВ "Житлово-Експлуатаційне Об'єднання" та  КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго".

Вважаємо за доцільне ініціювати заслуховування на засіданні виконкому цих посадових осіб за даним фактом.

З повагою, мешканці будинку № 44, вул. Стеценко, м. Вінниця


Відповідь:
22 листопада 2018

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо якості послуги з централізованого опалення в приміщеннях квартир по стояку квартири №24 по вул. Стеценка, 44, за дорученням міського голови, в межах компетенції розглянуто.

За повідомленням адміністрації експлуатуючої будинок організації ТОВ «ЖЕО», в ході опрацювання звернення працівниками товариства здійснено налагоджувальні роботи внутрішньобудинкової системи централізованого опалення житлового будинку вказаного у зверненні.

За результатами проведеної роботи якість відповідної послуги в приміщеннях квартир по стояку квартири №24 покращено, що Вами було підтверджено у телефонній розмові із представником департаменту житлового господарства.

Департамент житлового господарства та підпорядковані йому підприємства нарахування за послугу з централізованого опалення не здійснюють нарахування.

Прошу прийняти до уваги, що відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» всі послуги надаються на підставі договорів між виконавцями послуг та споживачами.

Виконавцем послуг з централізованого опалення в будинку №44 по вул. Стеценка рішенням виконкому Вінницької міської ради визначено КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

Договором обумовлюється порядок надання послуг, їх кількісні та якісні характеристики, порядок оплати за них, відповідальність сторін за неналежне виконання умов договору тощо.

В зв'язку із викладеним вище, Ви вправі звернутись до адміністрації КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» з претензією за неналежне виконання умов договору.

 

Вкладення