(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
31 жовтня 2018

Доброго ранку! Сьогодні їхала тролейбусом за маршрутом №10, всередині значився №255.

Поряд з номером, на задній внутрішній панелі салону, за допомогою трафарету нанесена інформація: "Адреса депо - МагістраЦька, 98".

Не можу ручатися, що це тільки в даному тролейбусі - якось раніше не звертала уваги, - але підозрюю, що подібна помилка значиться в написах у салонах всіх машин.

Виправте, будь ласка, помилку в назві вулиці: пишеться не "МагістраЦька", а "МагістраТСька".

Дякую.

Відповідь:
27 листопада 2018

Ваше звернення щодо впорядкування інформації, розміщеної в салоні тролейбуса б/н 255 опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та повідомляємо наступне.

За інформацією, наданою комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» повідомляємо, що на сьогоднішній день роботи по впорядкуванню та приведенню у відповідність інформації, розміщеної в салоні тролейбуса б/н 255, виконані.

Одночасно повідомляємо, що адміністрацію комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» попереджено щодо необхідності впорядкування інформації, розміщеної в салонах громадського транспорту підприємства.

Вкладення