(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
30 жовтня 2018

​Доброго вечора , шановний Сергій Петрович , проясніть , будь ласка , мені ситуацію !

29 жовтня 2018 року приблизно о 14,00 їхала з сестрою і двома дітьми ( 3роки і 8 років ) в тролейбусі по  4-му маршруту ( номер тролейбуса 337 ) в бік вулиці Лугова , хотіла вийти між зупинками пр. Карла Маркса і Промислова , як виявилось зупинка називається "На вимогу " , про таку назву зупинки я чую вперше .Коли ми під’їжджали до зупинки , там жінка зупиняла даний тролейбус. Водій різко загальмував ( швидкість була перевищена ) ,моя донька вийшла ,а та жінка одночасно вскочила у салон , після чого двері швидко зачинились і тролейбус різко рушив з місця ,а я з меншою дитиною і сестрою вийти не встигли!!! Ми та інші пасажири почали кричати , щоб водій зупинився . Хіба йому не видно в боковому дзеркалі ,що за тролейбусом біжить дитина і з задніх дверей стирчить самокат , який сестра встромила , аби дитину не затиснули двері?! В результаті,водій не вибачився і не поцікавився станом дитини , а навпаки почав мене звинувачувати в тому , що я не попередила його про те, що хочу вийти .

Питання полягає в тому , що якщо людина не знає про даний вид зупинки , чому водій не попереджає , адже в нього є можливість робити оголошення для пасажирів тролейбуса ?!

Відповідь:
27 листопада 2018

Ваше звернення щодо неналежного виконання своїх посадових обов'язків водієм тролейбуса б/н 337 маршруту №4 «Вишенька – вул. Лугова»        29.10.2018 року опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами опрацювання повідомляємо.

Адміністрацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» проведено службове розслідування та встановлено, що наведені у Вашому зверненні факти неналежного виконання своїх посадових обов'язків водієм зазначеного тролейбуса 29.10.2018 року підтвердилися.

Водію тролейбуса проведено позаплановий інструктаж по здійсненню посадки та висадки пасажирів та позбавлено преміальної оплати за листопад 2018 року.

Одночасно повідомляємо, що адміністрацію комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» попереджено щодо неухильності дотримання водіями міського громадського транспорту своїх посадових обов'язків.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з адміністрацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» приносять Вам свої вибачення за незручності, які виникли під час користування громадським транспортом.

Вкладення