(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
28 жовтня 2018

Доброї пори доби

вул. Стахурського 58

??? гаряче водопостачання???? або воно є, або видувайте дозволи на встановлення газових колонок... якось воно не зовсім зручно, по приїзду з роботи у каструлі гріти воду щоб помитись..... ??? надцятий раз розривають трубу в тому ж самому місці... ТРЕТІЙ раз за ДВА місяці... ???? рентабельність??? чи як це зрозуміти??? за чій рахунок вся ця безтолковщина???? і наступне запитання, а хто має доводити до "ума" результати їх археологічних розкопок???? дорога, газон????


Відповідь:
26 листопада 2018
Ваше звернення щодо відсутності послуги з централізованого гарячого водопостачання, опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради.    
По суті звернення повідомляємо наступне.

За інформацією КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», фахівцями теплопостачального підприємства вжито заходів з ліквідації витоку теплоносія та заміни 35м зовнішніх мереж централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання. За результатами виконання зазначених робіт забезпечено надання якісної послуги з централізованого гарячого водопостачання до житлового будинку №58 по вул. Андрія Первозванного.                                                                                             

Слід зазначити, що відновлення благоустрою та асфальтового покриття в місці проведення земляних робіт теплопостачальним підприємством буде виконано відповідно до графіку асфальтування за наявності відповідних матеріалів та погодних умов.

Вкладення