(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9A%D1%83%D1%88%D0%BD%D1%96%D1%80%D1%87%D1%83%D0%BA.png
Кушнірчук Сергій Анатолійович
Директор департаменту, Департамент земельних ресурсів

​Вирішує ряд питань у сфері земельних відносин, зокрема, приймає участь у створені умов для раціонального і економічно обґрунтованого використання земель міста, для управління земельними ресурсами, вирішені питань які стосуються розроблення та затвердження землевпорядної документації, оформлення власності (користування) земельними ділянками, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам, згідно до компетенції.

Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 15-00 до 17-00​
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 17-00 до 18-00
0432 53-12-07
Звернення:
28 жовтня 2018

​Доброго дня!

Я, мешканка буд.22, що по вул М.Шимка, хочу висловити думку мешканців щодо закладу "Бочка", який розташований у нашому будинку.

Заклад планує добудовуватися на земельній ділянці, яка, не є їх власністю. Чи мають проводитися громадські слухання чи ще щось, щоб мешканці сказали, що вони думають? І, взагалі, чи має право даний заклад на це, якщо у нього, судячи з відповідей Пересунько М.М., не має на це документів?

Коли розпочинають будівництво, то вже запізно щось говорити, клакати на допомогу, тому ми завчасно хочемо попередити незаконні діїї.

Також прийшов дозвіл старшій по будинку на зрізання дерев, що біля "Бочки".

Ми і так задихаємося від викидів машин, бо вулицею проїжджає величезна кількість транспорту, як громадського так і вантажного. Дві школи, що вздовж дороги, абсолютно не захищені від пилу та викидів, а з нашого боку ще є великі дерева, що перешкоджають, поглинають бруд.

Ми обурені таким рішенням, просимо переглянути його та надати нам можливісь вільно дихати та пересуватися прибудинковою територією.

Відповідь:
27 листопада 2018

Розглянувши Ваше звернення щодо планування добудови закладу «Бочка» на земельній ділянці по вул. Максима Шимка, повідомляю наступне.

Департаментом самоврядного контролю було проведено позапланову перевірку дотримання вимог гр. Черняхівським Д.Д. земельного законодавства при використанні земель, розташованих за адресою: м.Вінниця, вул. М.Шимка, 22, за результатами якої було складено акт перевірки від 01.06.2018 №99/9-03-3.

В ході проведення перевірки встановлено, що на земельній ділянці за адресою: м. Вінниця, вул. Максима Шимка, 22 на першому поверсі 4-х поверхового житлового будинку розташоване нежитлове приміщення площею 65,6кв.м, яке на праві приватної власності належить гр.Черняхівському Д.Д. Нежитлове приміщення гр. Черняхівським Д.Д. використовується в комерційних цілях, шляхом здачі в оренду ФОП Кривешко В.В. для розміщення паб «БОЧКА».

Відповідно до проведеної перевірки, гр. Черняхівський Д.Д. використовує земельну ділянку (частку прибудинкової території) по вул. Максима Шимка, 22 в м. Вінниці для обслуговування належного приміщення без правовстановлюючих документів.

За результатами проведеної позапланової перевірки гр. Черняхівському Д.Д. рекомендовано звернутись до Вінницької міської ради щодо оформлення правовстановлюючих документів (договір про встановлення земельного сервітуту) на частку прибудинкової території по вул. Максима Шимка, 22 в м. Вінниці для комерційного використання, сплатити плату за землю за 2016-2018 роки згідно вимог чинного законодавства, укласти договір на комплексне опорядження, утримання і зовнішній благоустрій на території, прилеглій до об'єкту або землекористування замовника з Департаментом комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради та договір про надання послуг із збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів.

Станом на 23.11.2018 гр. Черняхівський Д.Д. до Вінницької міської ради щодо оформлення правовстановлюючих документів (договір про встановлення земельного сервітуту) на земельну ділянку площею 0,0088га (частку прибудинкової території) в м. Вінниці по вул. Максима Шимка, 22 для комерційного використання не звертався.

Принагідно повідомляю, що надання вихідних даних – містобудівних умов та обмежень на проектування реконструкції будівель та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів відноситься до повноважень департаменту архітектури та містобудування та департаменту архітектурно-будівельного контролю відповідно.

Вкладення