(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
28 жовтня 2018

​Доброго дня!

Вкотре змушена звертатися до вас з проханням вплинути на заклад "Бочка", що по вул.М.Шимка 22/51.

Заклад не дотримується режиму роботи, що суперечить закону України, відвідувачі знаходяться у ньому до 2-3 години ночі. Гучно розмовляють, совають стільцями по підлозі у години, коли всі давно відпочивають. Палять на вулиці під вікнами оселі, плюють, кидають недопалки, а також "не знають де туалет" та влаштовують його де бачать.

Витяжка, про яку я вже пишу з минулої осені, працює і досі. ЇЇ розташування теж незаконне.

Не можу відчинити вікно, сморід йде у квартиру.

Нажаль, старша по будинку не робить кроки назустріч, щоб допомогти мешканцям, а ,навпаки, домовляється з керівництвом, підписуючи договори, тобто підтримує їх, хоча мешканці страждають.

Дуже прошу притягнути керівництво до відповідальності.

Відповідь:
22 листопада 2018
Ваше звернення  щодо незадовільних умов проживання в  житловій квартирі пов’язаних із діяльністю суб’єкта господарювання, що здійснює свою діяльність у закладі «Бочка» за адресою: вул. М. Шимка, 22/51, розглянуто департаментом адміністративних послуг.

За результатами розгляду та проведеного аналізу нормативно-правових актів України, що регулюють дану сферу правовідносин та визначають повноваження органів місцевого самоврядування у сфері торгівлі та забезпечення публічного порядку, повідомляємо наступне. 

Під час проведення перевірки фактів викладених у зверненні, фахівцями департаменту адміністративних послуг встановлено, що на даний час проводяться  роботи по переобладнанню витяжної системи з подальшою зміною її місця розташування, а також  встановлений датчик руху зі сторони дороги біля квартири №50, з метою дотримання санітарного стану  прилеглої до закладу території  у вечірні та нічні часи. 

Щодо питання притягнення керівництва закладу до відповідальності, інформуємо, згідно чинного законодавства органи місцевого самоврядування несуть відповідальність за наслідки діяльності  суб'єктів господарювання, що належать до комунального сектора економіки. Беручи до уваги те, що суб’єкт господарювання, вказаний у листі, не відноситься до комунального сектора економіки, у Вінницької міської ради та її виконавчого комітету, на жаль, відсутні правові підстави для обмеження господарюючого суб’єкта у здійсненні певних видів діяльності.

 Однак, з метою сприяння вирішення висвітлених у зверненні питань,  фахівцями департаменту адміністративних послуг проведено роботу інформаційно-роз’яснювального характеру безпосередньо із господарюючим суб’єктом щодо необхідності неухильного дотримання режиму роботи, належного громадського порядку та санітарного стану, як в закладі так і на прилеглій до закладу території.

Стосовно питання порушення тиші та громадського порядку відвідувачами закладу «Бочка», інформуємо, що згідно п. 3 ст. 23 Закону України «Про Національну поліцію», поліція вживає заходів з метою виявлення  та припинення кримінальних та адміністративних правопорушень. Тому, в разі виявлення таких порушень, пов’язаних з роботою даного закладу, рекомендуємо Вам звертатись безпосередньо до правоохоронних органів.

Вкладення