(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fddd005b-3a6e-46cf-bbd5-2513e6d94f47/2/шутак%20ігор%20анатолійович.jpg
Шутак Ігор Анатолійович
Директор департаменту, Департамент комунального майна


Вирішує питання у сфері управління  комунальним майном щодо:
•обліку об'єктів  нерухомого майна територіальної громади міста;
•відчуження об'єктів нерухомого майна, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;
•передачі  в оренду об'єктів нерухомого майна комунальної власності.

Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-16
Звернення:
27 жовтня 2018

Добрий день. в будинку 44 по вул. Стеценка в першому підїзді у всіх 4-х кімнатних квартирах дві кімнати не опалюються. підвальне примящення затоплюється гарячою водою. ТОВ ЖЕО, яке є балансоутримувачем цього будинку не периймає нвякої участі в вирішені даної проблеми. в той же час плата за опалення нараховується в повному обсязі за всю квадратуру квартири. Посадові особи ТОВ ЖЕО самоусунулися від відповідальності за тех. стан, експлуатацію мереж системи централізованого опалення.Прошу Вас прийняти відповідні міри у вирішенні даного питання

Відповідь:
22 листопада 2018
​Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо якості послуги з централізованого опалення в приміщеннях квартир по стояку квартири №24 по вул. Стеценка, 44 та витоків із трубопроводу системи централізованого гарячого водопостачання в підвальному приміщенні, розглянуто.

За повідомленням адміністрації експлуатуючої будинок організації ТОВ «ЖЕО», в ході опрацювання звернення працівниками товариства здійснено налагоджувальні роботи внутрішньобудинкової системи централізованого опалення житлового будинку вказаного у зверненні.

За результатами проведеної роботи якість відповідної послуги в приміщеннях квартир по стояку квартири №12 відновлено, що Вами було підтверджено у телефонній розмові із представником департаменту житлового господарства.

Щодо питання витоків із трубопроводу системи централізованого гарячого водопостачання в підвальному приміщенні будинку, то працівниками товариства течію було усунуто.

В даний час витоки із вказаної системи в підвальному приміщенні житлового будинку №44 по вул. Стеценка не спостерігаються.

Вкладення