(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/12ac7e4e-109c-47fa-9b39-f99f82222600/3/IMG_6203.jpg
Рекута Олександр Сергійович
Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста, Вінницька міська рада

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 14-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
24 жовтня 2018

​Шановний Олександр Сергійович, прошу Вашої допомоги у вирішенні питання щодо незаконного будівництва. Так,в дворі нашого будинку по вул. Стрілецька 1, мешканцем якого я є, забудовник сусіднього будинку "ЖК Комфорт" громадянин Квас (ініціали невідомі) розпочав будівництво автомобвльної мийки. Згідно технічної документації вказана будівля непередбачена.Крім того, вказана будівля (мийка) зводиться в безпосередній близкості до електричної підстанції (відстань між стінами близько 20 см.,), а в'їзд до вказаної мийки буде здійснюватись через прибудинковий тротуар.Прошу призначити перевірку за даним фактом та з'ясувати законність будівництва.

Відповідь:
22 листопада 2018
За результатами розгляду Вашого звернення від 24.10.2018р. №Ш-05-110032, щодо незаконного будівництва авто-мийки по вул. Стрілецька, 1, повідомляю наступне.

За архівними даними департаменту інформація щодо надання документів дозвільного характеру на проведення зазначених у зверненні робіт відсутня.

Згідно до Положення про Департамент архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 18.11.2016р. № 504, метою Департаменту є здійснення відповідно до Закону державного архітектурно-будівельного контролю, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.

Враховуючи вищезазначене, пропоную звернутись до профільного департаменту, зокрема департаменту архітектурно-будівельного контролю міської ради, щодо здійснення перевірки фактів дотримання державних будівельних норм, правил та стандартів під час реконструкції вказаного об'єкту та вжиття відповідних заходів реагування.

Вкладення