(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Іващук
Іващук Антоніна Янківна
Начальник відділу, Відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» міської ради

Вирішує питання забезпечення оперативного реагування на звернення громадян у попередженні і ліквідації аварійних та надзвичайних ситуацій по місту.

Телефон: 15-60, 0 800-601560

Особистий прийом громадян:
2-а п'ятниця з 14-00 до 15-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
2-а п'ятниця з 14-00 до 15-00
0432 59-50-88
Звернення:
24 жовтня 2018

​Добрий день! По нашому будинку М.Шимка 14 а було включено опалення ще 15.10.2018 року. Диспетчер ВМТЕ це підтвердив, що опалення подається на весь будинок  температура 45 С. Але квартири 1 (першого) під"ізду досі не підключені до опалення. Диспетчера "Бокуду" в телефонному режимі не можуть дати чіткої відповіді , яка причина відключення . Платити як будемо за ці дні 9 днів відсутності опалення? У нас В домі (ІТП) індивідуально-тепловий пункт. Коли вирішать цю проблему ,надворі-холоднішає.

Відповідь:
16 листопада 2018
Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо відсутності послуги з централізованого постачання в приміщеннях квартир 1-го під’їзду житлового будинку №14А по вул. Максима Шимка, в межах компетенції розглянуто.

За повідомленням адміністрації обслуговуючої будинок організації ПП «Бокуд», в даний час житловий будинок №14А по вул. Максима Шимка послугою з централізованого опалення забезпечено.

Департамент житлового господарства та підпорядковані йому підприємства нарахування за послугу з централізованого опалення не здійснюють.
Прошу прийняти до уваги, що відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» всі послуги надаються на підставі договорів між виконавцями послуг та споживачами.

Виконавцем послуг з централізованого опалення в будинку №14А по вул. Максима Шимка рішенням виконкому Вінницької міської ради визначено КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

Договором обумовлюється порядок надання послуг, їх кількісні та якісні характеристики, порядок оплати за них, відповідальність сторін за неналежне виконання умов договору тощо.

В зв’язку із викладеним вище, Ви вправі звернутись до адміністрації КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» з претензією щодо якості послуги з централізованого опалення.

Вкладення