(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
23 жовтня 2018

​Доброго дня. У мене до Вас таке запитання: Хто контролює роботу ЖЕО? На протязі 3 днів було зроблено більше 100 дзвінків лише з мого телефону,і ні на один з них не було відповіді. Я проживаю за адресою вул. Стрілецька буд 85 кв 48. По запиту до Вінницятеплоенерго ,мені надали відповідь,що до мого будинку тепло подали 16 жовтня. На сьогоднішній день 23 жовтня,а температура у квартирі +18 градусів і відповідно опалення не має,батареї холодні. У мене маленька дитина,яка нажаль не розуміє,чому вона одягнута у такий теплий одяг,і всеодно холодні ручки і ніжки. Запитання друге: коли мені прийде лист з оплатою комунальних,там буде оплата опалення за пів місяця,тобто з 16 жовтня ( така ситуація була того року) ,чому я маю тратити свої особисті кошти за те чого не отримую? Чи мені скласти колективну скаргу на ЖЕО? Індивідуальне опалення ? Ви не надаєте дозволу,чому моя дитина має страждати через вашу роботу,яку ви не виконуєте? По запиту,я можу надати скрин екрану з кількістю дзвінків  на гарячу лінію 1560 і ЖЕО,також фото градусника у квартирі. Чекаю на вашу відповідь. Дякую 

Відповідь:
22 листопада 2018
Ваше звернення щодо відсутності послуги з централізованого опалення за адресою вул. Стрілецька, 85, кв. 48 опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.
По суті звернення повідомляємо наступне.

За інформацією КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», фахівцями теплопостачального підприємства було вжито відповідні заходи щодо подачі послуги з централізованого опалення до житлового будинку №85 по   вул. Стрілецька.

На даний час послуга з централізованого опалення до житлового будинку №85 по вул. Стрілецька надається у відповідності до норм чинних нормативних документів.

Вкладення