(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
23 жовтня 2018

​Доброго дня, повторно звертаюсь вирішити питання з похиленими стовбами, це небезпечно для мешканців нашого району, повторно дублюю текст першочергового звернення і відповіді:  

Звернення:
14 липня 2018

​Доброго дня, біля будинків по провулку Привокзальному, 4 і по проїзду Привокзальному,7 електричні стовби похилені під гострим кутом, страшно під такими ходити з коляскою.   Прохання їх відремонутвати.

Відповідь:
08 серпня 2018
​Ваше звернення щодо стану опор за адресами пров. Привокзальний, 4 та проїзд Привокзальний, 7 розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв’язку міської ради.

До керівництва СО «Вінницькі МЕМ» ПАТ «Вінницяобленерго» направлено лист з дорученням опрацювати порушене Вами питання. Дане питання знаходиться на опрацюванні у фахівців СО «Вінницькі міські електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» та на контролі в департаменті енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

Про хід вирішення питання Вас буде проінформовано додатково.


Відповідь:
21 листопада 2018

​Ваше звернення щодо стану опор ліній електропередач за адресами пров. Привокзальний, 4 та проїзд Привокзальний, 7 опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

По суті звернення повідомляємо наступне.

За інформацією СО «Вінницькі МЕМ» ПАТ «Вінницяобленерго» фахівцями підприємства було проведено роботи по заміні опори ліній електропередач за адресою проїзд Привокзальний, 7.

Питання вирівнювання опори ліній електропередач за адресою  пров. Привокзальний, 4 знаходиться на доопрацюванні у фахівців  СО «Вінницькі МЕМ» ПАТ «Вінницяобленерго» та на контролі департаменту енергетики, транспорту та зв'язку.

Про хід вирішення питання Вас буде проінформовано додатково.

Вкладення