(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
22 жовтня 2018
У нашому будинку опалення ввімкнули 15 жовтня.Та в половини квартир батареї абсолютно холодні.Ми зверталися в ЖЕК щоб спустили воздух. але нам сказали що міська рада дала наказ не спускати воздух поки отоплення не запустять повністю.Але у нашому будинку стоїть загальнобудинковий лічильник і використане тепло розподілять на усі квартири.Тому просимо звернути вашу увагу на дану проблему, адже ми не будемо платити за холодні батареї.Відповідь:
16 листопада 2018
Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо якості послуги з централізованого опалення житлового будинку №2 по пров. Ватутіна, розглянуто.

За повідомленням адміністрації обслуговуючої будинок організації ПП «Бокуд», житловий будинок вказаний у зверненні в даний час забезпечено послугою з централізованого постачання.

У телефонній розмові із представником департаменту житлового господарства Вами було підтверджено, що скарги щодо якості послуги з централізованого опалення відсутні.

Вкладення