(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
22 жовтня 2018

​Доброго дня,коли ввімкнуть опалення ,проживаю за адресою вул Київська 146 кВ 129.дуже холодно в квартирі, ще мене хвилює як буде нараховуватися оплата за опалення.дякую


Відповідь:
08 листопада 2018

Ваше звернення щодо відсутності послуги з централізованого опалення опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.    

По суті звернення повідомляємо наступне.

За інформацією КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», фахівцями теплопостачального підприємства було вжито відповідні заходи щодо подачі послуги централізованого опалення до вказаного в зверненні житлового будинку.

На даний час послуга з централізованого опалення до житлового будинку                     за вказаною в зверненні адресою надається у відповідності до норм чинних нормативних документів.

Нарахування за надані послуги з централізованого опалення мешканцям квартир житлового будинку №146 по вул. Київська проводяться за показами загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії, встановленому у на вводі в житловий будинок, пропорційно до опалювальної площі квартир (п.12 ПКМУ № 630 від 21.07.2005р.). Прилад обліку теплової енергії фіксує фактично спожиті послуги.

Вкладення