(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
19 жовтня 2018

​Уважаемый Сергей Петрович! К Вам обращаются жильцы дома 85 по улице Хмельницкое шоссе по поводу стабильных и качественных услуг. Мы уже два месяца живем без гарячей воды. Все наши обращения в разные инстанции просто игнорируют. В ЖЕКе нам говорят -это вина водоканала. Водоканал посылает нас в ЖЕК. Так и ходим по кругу в поиске стабильных и качественных услуг. Убедительно просим Вас разобраться. Жильцы 4 и 5 этажей не имеют элементарной возможности покупаться уже два месяца.

Відповідь:
15 листопада 2018

Ваше звернення щодо відсутності послуги з централізованого гарячого водопостачання та централізованого опалення та гарячого водопостачання, опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.    

По суті звернення повідомляємо наступне.

За інформацією КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», в поточному місяці 2018 року фахівцями теплопостачального підприємства було вжито відповідні заходи щодо відновлення послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання до житлового будинку №85 по вул. Хмельницьке шосе.

На даний час послуга з централізованого опалення та гарячого водопостачання до житлового будинку № 85 по вул. Хмельницьке шосе надається у відповідності до норм чинних нормативних документів.

Вкладення