(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
18 жовтня 2018

Вдруге звертаюсь до Вас, сьогодні 18 жовтня, вдень +22, вночі +13, батареї в домі гарячі - нема чим дихати,доводиться відкривати вікна. Ще раз питаю, кто за це буде платити?

Відповідь:
08 листопада 2018

За дорученням міського голови Моргунова С. А., Ваші звернення щодо початку опалювального сезону 2018-2019 рр., опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та повідомляємо наступне.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради  від 11.10.2018 року за №2207 «Про початок опалювального сезону 2018-2019 років у м. Вінниці» (далі – Рішення), розпочато опалювальний сезон в м. Вінниці  з 15 жовтня 2018 року.

Також зазначаємо, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. за № 630, Рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

Крім того слід зазначати, що від мешканців м. Вінниці надходили звернення щодо початку опалювального сезону через зниження зовнішньої температури повітря, а також невідповідності державним санітарно-гігієнічним нормам температури внутрішнього повітря в помешканнях та закладах міста.

Нарахування за надані послуги з централізованого опалення проводяться за показами загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії, встановленому на вводі в житловий будинок, пропорційно до опалювальної площі квартир. Прилад обліку теплової енергії фіксує фактично спожиті послуги.

Одночасно повідомляємо, що теплопостачальними підприємствами проводиться постійний моніторинг по регулюванню подачі теплоносія в магістральних та розподільчих тепломережах відповідно до температурного графіка зовнішнього повітря та з метою дотримання обсягів споживання природнього газу на опалювальний період  2018-2019 років.

Запуск системи  централізованого теплопостачання є досить складний  та тривалий технологічний процес в якому задіяно багато потужних  агрегатів (котли, насоси тощо), які не можуть повністю зупинитись та знову відновити роботу за досить короткий термін часу з наданням відповідних температурних параметрів теплоносія та дотриманням належного гідравлічного режиму.

Враховуючи вищезазначене, просимо Вас з розумінням поставитися до даної ситуації.

Вкладення