(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/12ac7e4e-109c-47fa-9b39-f99f82222600/3/IMG_6203.jpg
Рекута Олександр Сергійович
Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста, Вінницька міська рада

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 14-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

 

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
18 жовтня 2018

Уважаемый Александр Сергеевич.Обращаются к Вам жильцы дома по ул. Вл. Антоновича 24. Возле нашего дома началось строительство супермаркета . Часть нашей территории они взяли и отгородилидля себббя А  мы за придворовую территории  плотим по 145 гр. И эту территории мы заасвалировали за свои деньги. Наш двор небольшой. А бетономешалки с цементом ездят через наш двор. Во дворе много маленьких детей. Да и взрослым это  тд довольно опастно. Поэтому очень просим Вас разобраться в этом вопросе . Ждем положительного ответа. За раннее благодарим​

Відповідь:
12 листопада 2018

На Ваше звернення на ім'я міського голови від 19.10.2018р. № К-01-107061, щодо проїзду через двір багатоквартирного житлового будинку №24 по вул. В. Антоновича до будівельного майданчику, повідомляю наступне.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 19.07.2018р №1556, департаментом архітектури та містобудування міської ради надано замовнику будівництва вихідні дані на проектування (містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки №89 від 20.07.2018р.) нового будівництва торгового центру по просп.. Коцюбинського, 22.

Інформую, що проектна документація на будівництво даного об'єкта повинна відповідати положенням законодавства, вимогам містобудівної документації, будівельних норм, стандартів та правил, згідно вимог ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво».

Проектно-технологічна документація з будівництва i виконання робіт повинна включати проект органiзацiї будівництва i проект виконання робіт i має, серед іншого, додатково містити проектні рішення із забезпечення безпеки i нормальних експлуатаційних умов для об'єктів прилеглої забудови та благоустрою, зокрема, планування своєчасного здійснення передбачених проектною документацією заходів з їх захисту вiд негативного техногенного впливу будівництва.

Враховуючи вищезазначене, виконавчими органами міської ради, буде проведено перевірку факту дотримання державних будівельних норм, правил та стандартів під час проектування під'їзду до будівельного майданчику вказаного вище об'єкту.

За результатами проведення відповідних перевірок Вас буде повідомлено додатково.

17.01.2019

За дорученням міського голови Моргунова С.А. опрацьовано Ваше звернення від 19.10.2018 за вх. № К-01-107061, щодо можливого самовільного зайняття земельної ділянки територіальної громади м. Вінниці по вул. Коцюбинського, 22 та повідомляю наступне.

З метою належного опрацювання порушеного у Вашому зверненні питання міським комунальним підприємством «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури» було проведено тахеометричну зйомку за вище вказаною адресою, однак фактів самовільного зайняття земель територіальної громади не виявлено.

Водночас інформую, що паркан вказаний у зверненні встановлено на період виконання будівельних робіт на підставі дозволу №414, виданого Департаментом міського господарства Вінницької міської ради.

Вкладення