(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
17 жовтня 2018

​   Люди, схаменіться !  +21 вдень, +14 вночі сьогодні 17 жовтня, а у нас в домі включили опалення. Спати доводиться з відкритим вікном, тобто гроші на повітря ! Хто за все це бути платитити? Де економія, про яку всюди говорять? Завжди включали опалення,коли середньодобова температура складала +8 на протязі 3-х діб.Цього не було. Тому платити за опалення за дні,в які було так тепло, не рахую доцільним, тим більше ,що ціна за опалення занадто висока,тим більше для пенсіонера.

   Прошу рахувати це звернення,як відмову платити за опалення при практично літній температурі повітря. 

Відповідь:
08 листопада 2018

За дорученням міського голови Моргунова С. А., Ваші звернення щодо початку опалювального сезону 2018-2019 рр., опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та повідомляємо наступне.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради  від 11.10.2018 року за №2207 «Про початок опалювального сезону 2018-2019 років у м. Вінниці» (далі – Рішення), розпочато опалювальний сезон в м. Вінниці  з 15 жовтня 2018 року.

Також зазначаємо, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. за № 630, Рішення про початок та закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

Крім того слід зазначати, що від мешканців м. Вінниці надходили звернення щодо початку опалювального сезону через зниження зовнішньої температури повітря, а також невідповідності державним санітарно-гігієнічним нормам температури внутрішнього повітря в помешканнях та закладах міста.

Нарахування за надані послуги з централізованого опалення проводяться за показами загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії, встановленому на вводі в житловий будинок, пропорційно до опалювальної площі квартир. Прилад обліку теплової енергії фіксує фактично спожиті послуги.

Одночасно повідомляємо, що теплопостачальними підприємствами проводиться постійний моніторинг по регулюванню подачі теплоносія в магістральних та розподільчих тепломережах відповідно до температурного графіка зовнішнього повітря та з метою дотримання обсягів споживання природнього газу на опалювальний період  2018-2019 років.

Запуск системи  централізованого теплопостачання є досить складний  та тривалий технологічний процес в якому задіяно багато потужних  агрегатів (котли, насоси тощо), які не можуть повністю зупинитись та знову відновити роботу за досить короткий термін часу з наданням відповідних температурних параметрів теплоносія та дотриманням належного гідравлічного режиму.

Враховуючи вищезазначене, просимо Вас з розумінням поставитися до даної ситуації.

Вкладення