(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/12ac7e4e-109c-47fa-9b39-f99f82222600/3/IMG_6203.jpg
Рекута Олександр Сергійович
Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста, Вінницька міська рада

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 14-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

 

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
17 жовтня 2018

​Добрий день Олександр Сергійович. Свертаюсь до Вас від іменні мешканців будинку 24 по вул В.Антоновича так як в нас по сусідству новий власник земельної ділянки П.Коцюбинського 22 зніс стару будівлю і розпочав нове будівництво і всі будівельні матеріали крупногабаритним транспортом завозить через наш двір з дітьми нема можливості вийти в двір гуляти, також він планує відгородити частину двору для зберігання своїх будівельних матеріалів. Тому ми просимо Вас роз'яснити нам чи є в нового власника право на облаштування на нашій прибудинковій території будівельного майданчика і чи можуть крупногабаритним  будівельна техніка проїзжати двориком де гуляють діти. Будемо дуже Вам вдячні за допомогу в вирішенні даного питання

Дякуємо

Відповідь:
31 жовтня 2018

За дорученням міського голови Ваше електронне звернення на сайт міської ради (вх.№Х-01-106014  від 17.10.2018 року), щодо питань пов'язаних з демонтажем старої будівлі, новим будівництвом та іншими незручностями за адресою просп. Коцюбинського, 22 опрацьовано виконавчими органами міської ради. За результатами повідомляю наступне.

Відповідно до ч.4 ст. 26 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» право на забудову земельної ділянки реалізується її власником або користувачем за умови використання земельної ділянки відповідно до вимог містобудівної документації.

Суб'єкту  містобудування видано Департаментом архітектури та містобудування вихідні дані (містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки) від 20.07.2018р. на проектування будівництва об'єкту містобудування по просп. Коцюбинського, 22 та отримано дозвіл на виконання будівельних робіт від 13.08.2018р., виданого Департаментом архітектурно-будівельного контролю міської ради.

Додатково інформую, виходом на місце працівниками департаменту архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради станом на 25.10.2018 р. встановлено факт   виконання суб'єктом містобудування підготовчих робіт будівельного майданчика (огородження будівельного майданчика та знесення існуючої будівлі),  факту виконання будівельних робіт, не виявлено.

Вкладення