(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/12ac7e4e-109c-47fa-9b39-f99f82222600/3/IMG_6203.jpg
Рекута Олександр Сергійович
Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста, Вінницька міська рада

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 14-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
16 жовтня 2018

Доброго дня Олександр Сергійович.

Прошу надати інформацію, щодо погодження проекту розподілу територіі мікрорайону обмеженного вул.Келецька,Квятека,Стельмаха. в м.Вінниці.

Данна йнформація, потрібна нашому підприемству ,для оформлення кадастрового плану земельноі ділянки .

Що є необхідним документом для продовження договору оренди землі.

Дякую


Відповідь:
13 листопада 2018
Розглянувши Ваш запит від 16.10.2018р. №Р-05-105006, відповідно до піднятого питання, інформую наступне.

Ст. 39 Земельного кодексу України зазначає, що використання земель житлової та громадської забудови здійснюється відповідно до генерального плану населеного пункту, іншої містобудівної документації, плану земельно-господарського устрою з дотримання будівельних норм, державних стандартів і норм.

Рішенням Вінницької міської ради від 26.10.2018 року № 1406 прийнято рішення про затвердження «Положення про порядок розроблення та затвердження проектів розподілу територій мікрорайонів (кварталів) у                     м. Вінниця».

Інформую, що розробником вносяться зміни до проекту розподілу території мікрорайону (кварталу), відповідно до затвердженого Положення.

Враховуючи вищезазначене, після внесення змін до проекту розподілу території мікрорайону (кварталу), проект рішення міської ради буде винесено на розгляд засідання виконавчого комітету та включено до порядку денного чергової сесії міської ради.

Вкладення