(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
09 серпня 2013

 

Добрий день! Мені сьогодні стало відомо, що по будинку по вул. Хлібній №23 планується комісія на визначення найкращого будинку (прибудинкової території)​, чи, можливо, якось інакше називається. Оскільки у нашому будинку страшенно брудний підвал (там постійно ходять в туалет, навіть сантехніки, які зробили там для себе кімнату з технікою та спальними місцями). Постійно капає із каналізаційних труб. З вересня по травень я та інші жильці були змушені "воювати" за ці труби із ЖЕУ. В квартирах до цих пір неможливо закрити вікна, постійний сморід. А сьогодні ж працівники ЖЕКу для того, щоб приховати від комісії цей бардак і з трубами, і з абсолютною відсутністю прибирання, за яке, до речі МИ і платимо, вирішили закрити підвал і звалити все на жильців - ніби це ми закрили. То ж звертаюсь із проханням - ШАНОВНА КОМІСІЄ, ПЕРЕВІРТЕ БУДЬ-ЛАСКА ВЕСЬ ПІДВАЛ, ОСОБЛИВО ПЕРШИЙ(БІЛЯ ПЕРШОГО ПІДЇЗДУ)! НЕ ЛИШЕ ТІ 10 МЕТРІВ, ЯКІ ПРИБИРАЛЬНИЦЯ ПІДМЕЛА РІК ТОМУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
​​

 

Відповідь:
09 серпня 2013

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо приведення підвального приміщення будинку №23 по вул. Хлібна до належного санітарного стану розглянуто.
За повідомленням експлуатуючої будинок організації ТОВ «ЖЕО» в серпні поточного року було проведено планове прибирання підвального приміщення вказаного будинку.
В даний час підвальне приміщення будинку №23 по вул. Хлібна знаходиться в задовільному санітарному стані.

Вкладення