(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
13 жовтня 2018

​Доброго дня Сергій Петрович, отримав вашу відповідь 11,10,2018р на мое звернення від 24,09,2018р. Але беручи до уваги Закон України "Про звернення громадян" ст 7, не можу зрозуміти вашої відповіді. Привожу для об'єктивності цитату з даної статті "Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п'яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обгрунтованого рішення органом чи посадовою особою, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз'ясненнями.". Скажіть будь ласка, що було зробленно вами з додержання цього закону. Мені шкода втраченного часу. Очікую відповіді.

Відповідь:
23 жовтня 2018

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо наданої Вам відповіді від 11.10.2018 року   № С-21-99982/01-21  та повідомляємо наступне.

Ваше звернення щодо пільгового проїзду на приміському автобусному маршруті «Вінниця – Ворошилівка» розглядалось відповідно до статті 20 Закону України «Про звернення громадян» (звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження).

Враховуючи вищезазначене, Вам було надано відповідь на Ваше звернення від 26.09.2018 року №С-21-99982 щодо пільгового проїзду на приміському автобусному маршруті «Вінниця – Ворошилівка» та надано роз'яснення, що організатором перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, які виходять за  межі території району, є обласна державна адміністрація та для вирішення Вашого питання Вам потрібно звернутись до зазначеного органу державної влади.

Таким чином, Вам було надано роз'яснення щодо подальших Ваших дій у вирішенні питання по суті щодо пільгового проїзду у зазначеному приміському автобусному маршруті.

Вкладення