(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%83%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%BE.jpg
Пересунько Михайло Михайлович
В.о. директора департаменту, Департамент самоврядного контролю

​Вирішує питання здійснення самоврядного контролю за використанням земель за призначенням, повноти надходжень коштів до бюджету міста від використання земельних ділянок та майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади, дотримання затвердженої містобудівної документації при забудові відповідних територій та розміщення об’єктів зовнішньої реклами, здійснення контролю за своєчасністю та повнотою нарахування та сплати місцевих податків та зборів.


Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-84
Звернення:
11 жовтня 2018

​В зв'язку з моїм зверненням до пана Рекути та отриманням наступної відповіді, прошу повідомити про вжиті заходи зі сторони Вашого департаменту, оскільки ситуація й досі наглядно не змінилась.

Звернення:
14 липня 2018

Прошу посприяти у вирішенні ситуації, що склалася.

Наш багатоквартирний будинок на 40 квартир, що знаходиться за адресою: м.Вінниця, вулиця Київська будинку №38а не має прибудинкової території, що унеможливлює безпосереднє облаштування дитячого майданчика, в якому є нагальна потреба, оскільки в будинку проживає 20 дітей віком до 14 років, які не мають місця, де проводити своє дозвілля.

В сусідньому ж будинку, розташованому за адресою вул.Янгеля,75, в безпосередній близькості до нашого будинку (15 м самовільно захопленої території), восени 2017 року було побудовано дитячий та спортивний майданчик, але доступ до нього перегороджений двома  парканами, самовільно встановленими мешканцями приватного будинку №40 по вул.Київській та багатоквартирного будинку по вулиці Янгеля,75. Щоб потрапити на новозбудований майданчик, діти з нашого будинку вимушені обходити будинок по вулиці Янгеля,75 у максимальній близькості до проїзної частини з пожвавленим рухом транспорту, чим наражаються на небезпеку. В разі демонтажу самовільно встановлених парканів та благоустрою захопленої  та занедбаної території  (де зараз знаходиться курник, смітник та звалище), діти напряму виходитимуть із двору на майданчик, уникаючи виходу на дорогу. До того ж, майданчик є комунальною власністю, а деякі мешканці будинку по вулиці Янгеля,75 реагують так, ніби відвідувачі майданчика опинились на їх приватній території.

Просимо повернути право вільного пересування територією вінницької громади усім мешканцям міста та зобов'язати порушників усунути перешкоди в доступі до дитячого майданчика, а саме: здійснити демонтаж парканів та очищення території від сміття, після чого посприяти у асфальтуванні проходу комунальними службами.

Довідково: прохід, про який йде мова у зверненні, є у будівельному плані нашого будинку, як прохід до смітника, розташованого в дворі будинку по вул. Янгеля,73. Натомість, зараз мешканці нашого будинку виносять сміття "урочисто", прогулюючись по центральним вулицям з кульками зі сміттям.

Також, в разі наявності дозвільних документів на спорудження зазначених парканів, прошу надати їх копії для подальшого оскарження в суді.

Дякуємо за розуміння та сподіваємось на найшвидше вирішення нашої проблеми.


Відповідь:
07 серпня 2018
​На опрацюванні в департаменті архітектури та містобудування перебуває Ваше звернення від 14.07.2018 р. щодо здійснення демонтажу парканів, що самовільно  встановлені  мешканцями  приватного будинку по вул. Київська, 40 та багатоквартирного будинку  по вул. Янгеля, 75, а також очищення вказаної території від сміття та асфальтування проходу комунальними службами повідомляємо наступне.

При обстеженні території  31.07.2018 р. встановлено факт самовільного захоплення мешканцями приватного сектору земельної ділянки загального користування. З боку будинку № 38а по вул. Київській встановлено металевий паркан, з боку двору будинку № 75 по вул. Янгеля – бетонну огорожу.

З’ясовано, що дитячий майданчик який знаходиться у дворі будинку № 75 по вул. Янгеля перебуває на балансі в департаменті житлового господарства Вінницької міської ради та обслуговується  ТОВ «ЖЕО». 

Враховуючи вищевикладене, Ваше звернення було перенаправлене на розгляд  до департаменту самоврядного контролю, департаменту житлового господарства, департаменту архітектурно-будівельного контролю, КП ВМР «Муніципальна поліція», ТОВ «ЖЕО» для опрацювання та вжиття заходів відповідно до повноважень. 


Відповідь:
06 листопада 2018
Департаментом самоврядного контролю міської ради здійснюється розгляд, в межах наданих повноважень, Вашої заяви за вх. № К-09-104157 від 11.10.2018, щодо самовільного зайняття комунальних земель, шляхом встановлення парканів, розташованих біля  приватного  будинку № 40 по вул. Київська і багатоквартирного житлового будинку № 75 по вул. Академіка Янгеля та повідомляю наступне.

З метою належного опрацювання порушеного у Вашому зверненні питання, щодо використання без правовстановлюючих документів (самовільного зайняття) земельних ділянок територіальної громади міста Вінниці, розташованих за вказаною вище адресою, надано доручення Департаменту архітектури та містобудування міської ради забезпечити проведення міським комунальним підприємством «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури» тахеометричної зйомки за результатами якої сформувати кадастровий план із відображенням самовільно зайнятої земельної ділянки (у разі підтвердження фактів зазначених у Вашій заяві).

Після отримання графічних матеріалів, які підтверджують факт самовільного зайняття комунальних земель, Департаментом самоврядного контролю Вінницької міської ради буде вжито вичерпних заходів, в межах наданих повноважень, спрямованих на усунення виявлених порушень земельного законодавства, про що Вас буде проінформовано додатково.


05.12.2018

За результатами опрацювання Вашого звернення (вх. № К-09-104157), щодо використання без правовстановлюючих документів комунальних земель, шляхом встановлення парканів (поруч з будинком № 40 по вул. Київська і багатоквартирним житловим будинок № 75 по вул. Академіка Янгеля) та додатково до наданої Вам відповіді від 06.11.2018 за вих. № К-09-104157/01-09, повідомляю наступне.

Спеціалістами Вінницького міського комунального підприємства «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури» проведено тахеометричну зйомку та складено кадастровий план з якого слідує, що співвласником будинковолодіння № 16 по 2-му пров. Стеценка використовується без правовстановлюючих документів комунальна земельна ділянка (шляхом встановлення паркану, воріт та хвіртки).

Враховуючи вказане вище, Департаментом самоврядного контролю міської ради здійснено обстеження земельної ділянки міста Вінниці та на адресу співвласника домоволодіння № 16 по 2-му пров. Стеценка направлено попередження, в якому зазначено про необхідність звільнення земельної ділянки, що використовується без правовстановлюючих документів.

Також, на адресу Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області (територіальний орган Держгеокадастру, який наділений повноваженнями здійснювати державний контроль за використанням та охороною земель) та комунального підприємства «Муніципальна поліція» (уповноважений представник Вінницької міської ради в сфері дотримання та виконання вимог законодавства про благоустрій населених пунктів) направлені клопотання про необхідність вжиття заходів спрямованих на усунення виявлених порушень земельного законодавства і притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Вкладення