(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
08 жовтня 2018

​Я, Гуцол Інна Василівна мешканка села Агрономічне. Хочу щиро подякувати від імені   всіх батьків , діти яких навчаються в місті Вінниця. Дякуємо ВАМ та голові ГО "МАРШРУТ" Готу Олександру Георгійовичу за підтримку та розуміння в потребі додаткового маршрутного таксі 10-А , який вивозить зранку  в час пік наших діток до школи.Дякуємо за турботу наших нащадків та підростаючого покоління нашої країни УКРАЇНИ.

Відповідь:
07 листопада 2018

Департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради опрацьовано Ваш лист щодо подяки голові громадської організації «Маршрут» та повідомляємо наступне.

Висловлюємо Вам щиру вдячність за теплі слова, проявлену небайдужість до якості обслуговування пасажирів в громадському транспорті міста. Ваші слова вдячності підкреслюють те, що наша спільна з перевізниками робота по підвищенню рівня обслуговування та ритмічності роботи транспорту має позитивний результат.

Ваш лист доведений до голови громадської організації «Маршрут» та оголошено подяку за професійне виконання своїх обов'язків.

Вкладення