(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
08 жовтня 2018

​Доброго дня, скажіть будь ласка чому за адресою Келецька 124  немає належної гарячої води?! Скільки це буде триватм? Якщо і є вода, то з крану гарячої тече холодна вода. Наразі, згадаймо куб гарячої води коштує майже 90 грн, чому я маю платити за холодну воду? Особисто в мене повністю всі рахунки сплачені і боргу немає!!! Це вже зовсім! Жек 12 не виконує свої зобов'язання, то труби не такі, замінили в квартирі то ще щось, вибачте, але це вже на протязі 3-4 місяців, і це вже набридло. Чому, моя дитина постійно має мити руки холодною водою? Прийміть будь ласка до уваги, і велике прохання розібратись в даному питанні, якщо ні будемо звертатись до Києва! Дякую

Відповідь:
07 листопада 2018

Ваше звернення щодо відсутності послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.    

По суті звернення повідомляємо наступне.

За інформацією КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», в поточному місяці 2018 року фахівцями теплопостачального підприємства було вжито відповідні заходи щодо відновлення послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання до житлового будинку №124 по вул. Келецька.

На даний час послуга з централізованого опалення та гарячого водопостачання до житлового будинку № 124 по вул. Келецька надається у відповідності до норм чинних нормативних документів.

Вкладення