(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Левченко Сергій Петрович
В.о. директора департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
2-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-44
Звернення:
28 вересня 2018

​Доброго дня.

На скільки я правильно розумію наш будинок (вул Сонячна, 13) стоїть на балансі Вінницького національного аграрного університету. Водопостачання ми отримуємо від них, і розраховуємось за нього теж з ними і вчасно (по крайній мірі моя сім'я точно).

Останім часом у нас постійні проблеми з водопостачанням:

В липні вимкнули воду на тиждень, перші 3 дні взагалі ніхто нічого не робив, потім день рили яму глубиною в метр, ще 2 дні ставили якусь резинову заглушку на трубу і потім відновили водопостачання.

Напір води дуже маленький, іноді котел навіть не визначає що ввімкнений кран (це враховуючи те, що моя сім'я проживає на першому поверсі) і так уже більше року.

Постійно вимикають воду без попереджень. Точніше вони попереджують в 12 годин, що вимкнуть воду в 17 в робочі дні. Без ніяких об'яв.

Так і сьогодні 28.09 води немає і напевно на вихідних її ніхто не ввімкне.

Якісь капітальні ремонти не проводились з моменту існування будинку (26 років). Були проблеми з трубами в підвалі, то їх ліквідовували силами мешканців будинку.

На звернення кожного разу відповідають, що вони про це чують вперше, немає коштів і т. д.

Скажіть будь ласка, що нам зробити, щоб отримувати хороші послуги за які ми платимо?

Чи може ви якось можете вплинути на дану ситуації з нашим водопостачанням?

З повагою

Віктор Луценко

Відповідь:
24 жовтня 2018

Ваше звернення з приводу незадовільного  водопостачання  будинку №13 по вул. Сонячній, розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку.

По суті звернення повідомляю, що    водопостачання будинку по вул.Сонячній,13 забезпечується через мережі, які знаходяться на балансі і обслуговуванні  Вінницького державного аграрного університету. З приводу відновлення водопостачання будинку №13 по вул. Сонячній шляхом  реконструкції чи заміни водопроводу до будинку, мешканцям необхідно звертатися до балансоутримувача мережі-  Вінницького державного аграрного університету.

Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні" не передбачає конкретних форм контролю та втручання органів місцевого самоврядування в фінансово-господарську діяльність підприємств та організацій, зазначаючи лише, що серед виключної компетенції обласних рад є вирішення в установленому законом порядку питань щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад, що перебувають в управлінні районних, обласних та місцевих рад.

Вкладення