(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%83%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%BE.jpg
Пересунько Михайло Михайлович
В.о. директора департаменту, Департамент самоврядного контролю

​Вирішує питання здійснення самоврядного контролю за використанням земель за призначенням, повноти надходжень коштів до бюджету міста від використання земельних ділянок та майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади, дотримання затвердженої містобудівної документації при забудові відповідних територій та розміщення об’єктів зовнішньої реклами, здійснення контролю за своєчасністю та повнотою нарахування та сплати місцевих податків та зборів.


Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-84
Звернення:
26 вересня 2018

​Доброго дня. Я, мати загиблого воїна в АТО - Корнелюка Павла Володимировича, звертаюсь до Вас за допомогою та порадою(вибачте,не знаю ще до кого звернутись). Я користуюсь уже багато років гаражем для власних потреб у місті Вінниці. За аренду земельної ділянки сплачувала  своєчасно(хоча я вже 8 років пенсіонер за вислугою років). 13 грудня 2017 року загинув мій синочок, а вже 6 лютого 2018 року довелось ховати і матір... Нещодавно я дізналась, що людям с таким статусом як у нас з чоловіком можна отримати ділянку під гараж безкоштовно. Вона нам не потрібна, в нас вона вже є. Але чи не можна зняти з нас за неї плату? Знаю,що сума ділиться на два різних департаменти. Працівники департаменту архітектури, що на вул. Першотравневій, з розумінням до нас поставились та пообіцяли зняти з нас свою частку, а іншу ні. Порадьте, будь ласка, чи можливо вирішити наше питання. З повагою, Корнелюк Світлана Борисівна.

Відповідь:
17 жовтня 2018

За дорученням міського голови Моргунова С.А., Ваше звернення з приводу звільнення від сплати коштів при продовженні дії Договору про порядок використання встановлених тимчасових конструкцій  для господарських потреб (гаражів) на 2018 рік розглянуто, повідомляємо наступне.

Виконавчим комітетом прийнято рішення від 24.12.2007 року № 3290 (зі змінами), яким затверджено Договір про порядок використання встановлених тимчасових конструкцій для господарських потреб (гаражів). Даним Договором визначено порядок сплати коштів на рахунок МКП «АБС» (згідно затверджених калькуляцій) та до фонду «Соціально-економічний розвиток міста» (внесок затверджений Договором) при укладенні Договору та при продовжені його дії.

МКП «АБС» наділене повноваженням на укладення вказаного Договору.

Між Вами та МКП «АБС» укладено Договір про порядок використання встановлених тимчасових конструкцій для господарських потреб (гаражів) № 1370.

Дію зазначеного Договору продовжено включно до 31.12.2017 року. Станом на сьогоднішній день дію Договору на 2018 рік не продовжено.

Звертаємо Вашу увагу, що суми коштів, які сплачуються Стороною-2 Договору, відповідають величині плати за календарний рік. Внесення коштів за Договором є обов'язковою умовою для набуття чинності Договору. Так, пп. 7.1.1. Договору встановлено, що останній  набирає чинності з моменту його підписання Сторонами та  здійснення Стороною-2 розрахунків передбачених Договором.

Разом з цим, з глибокою повагою і розумінням ставлячись до Вашого статусу, а саме до того, що Ви є членом сім'ї загиблого в АТО військовослужбовця, керівництвом МКП «АБС» прийнято рішення щодо звільнення Вас від сплати коштів за послуги надані підприємством при укладенні додаткової угоди до Договору про порядок використання встановлених тимчасових конструкцій для господарських потреб (гаражів) на 2018 рік.

Для належного документального оформлення, просимо з'явитись до МКП «АБС» в зручний для Вас час.

Щодо звільнення Вас від сплати внеску до цільового фонду «Соціально-економічний розвиток міста» передбаченого п.5.3 Договору (700 грн.), роз'яснюємо наступне.

Рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 15.06.2017р. №1427 (зі змінами),   на   виконання   рішення   Вінницької   міської  ради  «Про  затвердження Комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики у м. Вінниці на 2015-2020 роки» (зі змінами), затверджено «Порядок надання муніципальних пільг по сплаті внесків до фонду «Соціально-економічний розвиток міста» при укладанні Договору про порядок використання встановлених тимчасових конструкцій для господарських потреб (гаражів) та Додаткової угоди до договору про порядок використання встановлених тимчасових конструкцій для господарських потреб (гаражів) особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, мешканцям міста з невисоким рівнем доходів та громадянам міста, які опинились в складних життєвих обставинах» (відповідно до певної категорії передбачається часткове або повне звільнення від сплати внесків до фонду «Соціально-економічний розвиток міста»).

Повідомляємо, що Ви маєте право розглянути можливість оформлення права на муніципальну пільгу як громадянка міста, яка опинилась в складних життєвих обставинах (п.4) відповідно до зазначеного Порядку.

Відповідно до вказаного Порядку особа, яка зацікавлена в отриманні муніципальної пільги (п.4) звертається до управління соціального захисту населення Департаменту соціальної політики за місцем проживання (або до МКП «АБС» для отримання відповідного направлення) для подачі необхідних документів.

За наслідками розгляду представлених документів, Комісією з питань призначення та надання населенню житлових субсидій, соціальних допомог, пільг та розгляду інших соціальних питань приймається рішення про надання зазначеної муніципальної пільги або про відмову в наданні такої пільги.

У разі прийняття рішення про надання муніципальної пільги (п.4), заявник повністю звільняється від сплати внеску до фонду «Соціально-економічний розвиток міста».

Для отримання консультації та детальних роз'яснень пропонуємо звернутись до загального відділу МКП «АБС», кабінет №1(тел.65-99-78).

Вкладення